Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Re: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: RenoRena » 11 lip 2019, o 14:58

Re: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: Adam33 » 10 lip 2019, o 06:11

hmm pisze:Oszustwa handlarzy w Polsce to plaga. Kiedy w końcu za to będzie w tym kraju porzadna kara tak z przynajmniej kilkadziesiąt tysicecy odszkodowania, a dla tych recydwyistów to odsiadka. Oszustwo to oszustwo i na niemałą kwotę!!


Tak jest, było i zawsze będzie. Niestety nie do ukrócenia. W Polsce nie ma jeszcze takiego dramatu. Zapraszam do USA sprawdzić jakimi autami handlują i jakie auta mają za samochody w dobrej kondycji. Sam nie jesteś w stanie sprawdzić wszystkiego jak kupujesz samochód. Dlatego polecam zabrać do mechanika http://dacia.dyszkiewicz.pl/ i będziesz miał czarno na białym w jakim stanie jest wóz i czy wart swojej ceny.

Re: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: Orlando » 24 cze 2019, o 09:49

mazda ma bardzo dobrą ofertę i bardzo porządne samochody. Moja siostra w salonie Klimczak w Częstochowie swoją kupiła. Też są mega zadowoleni ze szwagrem. Jednak auto to trzeba porządne kupować bo to wydatek na lata

Re: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: nadiaa » 29 kwie 2019, o 20:33

U mnie najczęściej zagląda się w ogłoszenia lokalne, czyli na stronie tej https://www.kaliszak.pl . Jest tam naprawdę co przeglądać. Można znaleźć ciekawe usługi, różne rzeczy, pracę czy nieruchomości. Wszystko zależy co kto szuka. Strona działa za darmo i tak też można wystawiać ogłoszenia.

Re: Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: dobre » 2 lip 2015, o 19:54

Super stronka. :D

Zanik kupisz auto z ogłoszenia sprawdż tu:

Post autor: hmm » 2 lip 2015, o 16:36

http://bez-wypadkowe.net/
Polecam wpisywanie i czytanie tej storny. Oszustwa handlarzy w Polsce to plaga. Kiedy w końcu za to będzie w tym kraju porzadna kara tak z przynajmniej kilkadziesiąt tysicecy odszkodowania, a dla tych recydwyistów to odsiadka. Oszustwo to oszustwo i na niemałą kwotę!!

Na górę