GŁOSOWANIE

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: GŁOSOWANIE

Re: GŁOSOWANIE

Post autor: yogi1 » 25 maja 2017, o 19:38

niepełnosprawni umysłowo urzednicy Janka obiecanka :lol:
Przecież można skorzystac z pomysłów wyborczych, opieczętowac karty do łosowania i głosujacy tylko na liscie podpisuje się że wydano mu kartę do głosowania. Ale glupota jest nieuleczalna. Janek nie ma czasu na takie pierdoły, jest juz niemal emerytem wiec zarywa panienki w ratuszu póki może :mrgreen:

GŁOSOWANIE

Post autor: zainteresowany » 24 maja 2017, o 18:18

Byłem w UM zagłosować w sprawie tych inicjatyw obywatelskich. Podano mi kartkę do głosowania - ale na tej karcie ja mam się podpisać z imienia i nazwiska. Na moje pytanie pani powiedziała, że muszą to zweryfikować czy jestem mieszkańcem Chojnowa. DZIWNE. Poproszę o wypowiedź w tej kwestii kogoś obeznanego z przepisami w tym temacie.
Przecież mogłem okazać DO. Jaka jest gwarancja, że mój głos pozostanie anonimowy - nie zostanie ujawniony osobom zainteresowanym lub postronnym ???
Można by nawet po wypełnieniu - odciąć fragment z nazwiskiem i wpiąć do segregatora jako osoba głosująca - ale nie ujawniając jaki jest mój głos, a pozostała część karty ląduje w urnie.
Poproszę o komentarz - ale błagam - niech Yogi tu nie filozofuje.

Na górę