Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Post autor: yogi1 » 31 lip 2018, o 20:21

zainterseowany masz płytką wyobrażnię rodem orzeszka typu fistaszek :lol:
Przyjrzyj się jak to wygląda od strony legnicy jak jedziesz. na wprost jest zakaz ruchu bo budowa potem łuk na srodku słupek ostrzegawczy. Niech teraz gościu jedzie nocą i sie pomyli i pojedzie lewym pasem bo komus zabrakło wyobrazni aby dać niebieski znak ze strzałką :mrgreen: napewno niedługo ktos -sie tam puer...lnie,ktoś na nie naszych lokalnych rejestracjach :mrgreen:

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Post autor: zainteresowany » 31 lip 2018, o 19:36

No obiecałem sobie, że nie będę komentował - ale nie da się. Tobie może potrzebne są strzałki, że trzeba jechać prawą stroną.
Każdy kierowca wie, że w Polsce jest ruch prawostronny. Jak jesteś niedouczony to zapytaj mądrzejszych a nie wyzywaj innych od baranów.
Po co Ty się produkujesz na tym forum? Gdybyś zniknął może byłoby z kim pogadać, a tak to wpieprzasz się w każdą rozmowę ze swoimi głupotami.

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Post autor: yogi1 » 23 lip 2018, o 17:24

Ni i proszę z drugiej strony chodnik zagęszczają grunt. Tylko pod kinem sie chodnik będzie zapadał bo tam nie robili. ;)
Ciekawe czy droge też będą zagęszczać, jak nie to bedą sie zapadać jezdnie. Genralnie jak asfalt będą kłaś to kostka powinna byc całkowice usunieta. :mrgreen:
Z organizacją ruchu są dalej do d, podobnie jak przy remoncie mostu na legnickiej. Jakis baran zapomniał ta na tym nowym prowizorycznym moście znak ze strzałką że ma z prawej jechać. W nocy to nic nie widać tylko ku..wa same słupki czerwone. To w dzień nie zorientowany może się pogubić Znowu inspektor nadzoru daje d... :lol:

Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Post autor: yogi1 » 6 lip 2018, o 17:08

Nie wiem czy ktoś się przygląda robotom wykonywanym przy remoncie nawierzchni, ale ewidentnie widać totalną partaninę. chodniki zdejmuje się kostkę, potem układa na nowo z podsypką piaskową . Czy ktoś zauważył tu jakiś błąd? Oczywiście brak zagęszczenia gruntu przed układaniem. Zero . Potem taka kostka z czasem staje sie nierówna. czy inspektor nadzoru inwestorskiego zwraca na to uwagę? Czy w ogóle bywa na budowie? Nie Bo inaczej nie łamane byłby przy okazji przepisy bezpieczeństwa. Projekt organizacji ruchu chyba powinien być i uwzględnieć bezpieczeństwo pieszych i uzytkowników ruchu. Dobrym przykładem jest remont nawierzchni Małachowskiego i Witosa. Bardziej partackiej firmy to chyba nie widziałem :mrgreen:

Na górę