Fiat Stilo?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Fiat Stilo?

Re: Fiat Stilo?

Post autor: Tomaszzz » 13 sty 2021, o 00:05

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

Re: Fiat Stilo?

Post autor: Gość » 19 paź 2020, o 14:31

Pamiętaj że każde auto potrzebuje ubezpieczenia ac które jest obowiązkowe, tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ masz porównywarkę ofert polis w której znajdziesz wszystkie największe towarzystwa ubezpieczeniowe i wyliczysz sobie składkę. Polecam.

Re: Fiat Stilo?

Post autor: Gość » 19 maja 2020, o 16:12

NO takie auto moim zdaniem można śmiało kupić, mój kuzyn je miał i chwalił. Pamiętaj o tym żeby po zakupie je ubezpieczyć, ubezpieczenie oc jest u nas obowiązkowe. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc macie artykuł o tym ubezpieczeniu, przed czym chroni, jakie najlepiej wybrać.

Re: Fiat Stilo?

Post autor: Gryzli20 » 16 lut 2020, o 19:52

Osobiście raczej zdecydowałbym się na inny samochód, ale w sumie to masz rację. Zresztą w tym artykule sporo piszą o tym modelu dochodząc do podobnych wniosków.

Fiat Stilo?

Post autor: Kasiaaa09 » 16 lut 2020, o 17:20

Co sądzicie o Fiacie Stilo? Mnie się wydaje, że to takie nieco niedocenione autko, a wcale wbrew pozorom nie było takie złe...

Na górę