Gdzie kupię dobry węgiel?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gdzie kupię dobry węgiel?

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Janek » 23 kwie 2021, o 12:51

Jeśli długo nei można znaleźć pracy, to najlepiej samemu stworzyć sobie miejsce pracy zakładając włąsną działalność. Ja na przykład kupiłem gotową spółkę w sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek wyposażoną już w numery NIP, REGON, VAT i zarejestrowaną w KRS. Spółka jest czysta bez załużeń i jakichkolwiek zobowiązań handlowych. Mogłem wybrać interesujący mnei kod PKD a sama transakcja przebiegła zgodnie z prawem i była zatwierdzona u notariusza. W Optioffice mają spółki nowe i takie z założone do 2 lat wstecz i wszystkie są bez załużeń i z czystą historią oraz pełną dokumentacją. Na te założone do 2 lat wstecz można po ich zakupie już starać się o dotacje, kredyty czy pożyczki. Ja ze swej strony polecam sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: górnik » 24 cze 2020, o 17:19

Co to znaczy dobry węgiel? Mam nadzieje że nie miałeś na myśli smaczny węgiel. A wracając poważnie do tematu : dla jednego jest dobry o niskiej zawartości siarki dla innego o niskiej zawartości popiołu. Odrębnym tematem jest "spiekanie " węgla . Jeśli Twoją myślą przewodnią było zareklamowanie kogoś to spełniłeś swój obowiązek.

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Gość » 24 cze 2020, o 15:31

Ja wam powiem że ciężko teraz jest dostać dobry wysokokaloryczny węgiel prosto z kopalni. Ale wiem że mój kuzyn taki zmawiał w firmie https://sobianek.pl/ i też chyba od nich ekogroszek wezmę w tym roku. Cena mi odpowiada i można internetowo zamawiać z dostawą do domu.

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: wojeodzki » 28 mar 2020, o 15:39

Sprawdzić polecam w Sobianek skąłdzie, u nich kupowalismy wegiel, z certyfikatami, bardzo dobrej jakości. Nawet teraz jak epidemia jest przywożą

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Michał33 » 21 sie 2019, o 10:32

A może postaw na ogrzewanie gazowe? Wiem, że http://naprawypiecygazowych.pl/ mają w tej kwestii bardzo ciekawą ofertę.

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Krazio » 19 kwie 2017, o 15:12

Też w tym roku brałem z Sovillo – szybka dostawa, a węgiel bardzo przyjemnej jakości, palił się równo i długo. Myślę, ze na przyszły sezon pewnie też wezmę ich Bergmona.

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Kobylak » 15 lut 2017, o 11:15

Jak ktoś się jeszcze tym interesuje to warto sprawdzić kuppanwyngiel.pl. Można przez internet zamówić paczkowany węgiel w bardzo dobrej jakości, śląski, bardzo wysokokaloryczny, więc polecam.

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: goość » 9 wrz 2011, o 10:06

rozładunek rozładunkiem ale ja tam wolę sam wnieść węgiel do piwnicy i być zadowolonym z jego jakości. nie wystarczy robić tylko dobre wrażenie rozładunkiem bo dla ludzi liczy sie sam opał. zdecydowanie polecam zatwarnickiego

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: stop » 5 wrz 2011, o 22:08

u zatwarnickiego w białej. i nigdzie indziej

Re: Gdzie kupię dobry węgiel?

Post autor: Gość » 24 sie 2011, o 23:38

Arek pisze:Może w firmie DS na ulicy Zielonej. Strona: http://www.ekowegiel.eu


Nie polecam tej firmy! Szczególnie podejmowanie w niej pracy lub współpracy.

Na górę