biznes

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
śnieżynka

Re: biznes

Postautor: śnieżynka » 8 sty 2021, o 12:58

Natomiast ja otwarłam pub i całkiem nieźle go rozwinęłam. Teraz musze kupić nowe wyposażenie, bo chociażby niejedna szklanka do piwa mi się już rozbiła czy inne rzeczy. Wiadomo, jak to jest w takiej branży z takim rzeczami.

Małgosia

Re: biznes

Postautor: Małgosia » 14 sty 2021, o 19:52

Jeżeli planujecie założenie firmy, która będzie produkowała różnego typu rzeczy, warto zadbać o to, żeby ślad węglowy był jak najmniejszy. Dzięki pomocy firmy Bureau Veritas będziecie mogli kontrolować emisje szkodliwych gazów cieplarnianych zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Gość

Re: biznes

Postautor: Gość » 19 sty 2021, o 14:52

Jak macie biznes i jest nim sklep stacjonarny to ja polecam wam w nim instalację bramek antykradzieżowych które znacznie zmniejszą wasze straty z tego powodu. Tutaj https://www.optiguard.pl/bramki-antykradziezowe/ macie ofertę na takie bramki w dobrej cenie, są skuteczne, to producent z dużym doświadczeniem.

Gość

Re: biznes

Postautor: Gość » 20 sty 2021, o 15:19

W biznesie ważne jest aby korzystać z rozwiązań bezpiecznych i niezawodnych. Takie oferuje ta https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online firma w zakresie płatności internetowych. Macie tam dobrą ofertę która będzie dla waszej firmy najlepszym wyborem. Sami zobaczcie.

Małgosia

Re: biznes

Postautor: Małgosia » 24 sty 2021, o 20:55

Ważne są też zabezpieczenia danych i systemy wykorzystywane w firmie. Jeżeli planujecie zakładanie biznesu, to polecam https://securitypartners.pl/uslugi/konsulting-it/ , pomogą wam ze strategią IT w waszej firmie i doradzą w wielu kwestiach takich jak ochrona danych, analiza procesów biznesowych w ramach IT, czy dobór dostawców usług teleinformatycznych.

ktośka

Re: biznes

Postautor: ktośka » 31 sty 2021, o 09:29

Wiecie prowadząc swój biznes też będziecie najprawdopodobnie potrzebowali przestrzeni, aby przechowywać swój towar. Dlatego warto tutaj zapoznać się z firmą Ejko http://ejko.com.pl/ , która oferuje profesjonalne, bezpieczne magazynowanie towaru na terenie Warszawy. U nich każdy towar jest odpowiednio zabezpieczony, także nie trzeba się o nic tak naprawę martwić.

Gość

Re: biznes

Postautor: Gość » 17 lut 2021, o 15:09

A powiedźcie mi w biznesie jak utrzymujecie relacje w swoich social mediach z waszymi klientami? Bo sam nie wiem jak prowadzić moje social media, tutaj http://www.benefix.com.pl/5-sposobow-na ... dbiorcami/ piszą o tym trochę więc chyba zastosuję się do ich rad.

tremor

Re: biznes

Postautor: tremor » 21 lut 2021, o 22:21

Bardzo ciekawym pomysłem na biznes jest tania franczyza kurierska, a to z tego względu że nie trzeba niczego inwestować wystarczy mieć lokal. czyli na przykład mamy sklep, dodatkowo otwieramy punkt przyjmowania paczek i mamy dodatkowy zysk


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość