Wystawiaie proformy

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
agatinka86

Wystawiaie proformy

Postautor: agatinka86 » 12 sie 2016, o 11:45

Kilka dni temu zarejestrowałam działalność gospodarczą. Klient poprosił mnie o wystawienie faktury proformy. Za bardzo nie wiem kiedy się ją wystawia i jak wygląda. Znalazłam tylko ten artykuł w internecie [usunięto reklamę]. A wy często wystawiacie proformy?

eee

Re: Wystawiaie proformy

Postautor: eee » 13 sie 2016, o 19:39

po prostu nie jest to faktura VATowska

Marta2

Re: Wystawiaie proformy

Postautor: Marta2 » 21 maja 2017, o 16:19

Mi zdarzyło się wystawiać taka fakturę ale robiłam to w programie https://afaktury.pl/ i byo to proste. Zobacz sama, bo program można testować bezpłatnie. Można założyć darmowe konto, lub wystawić fakturę bez rejestracji.

Paweł

Re: Wystawiaie proformy

Postautor: Paweł » 16 sty 2021, o 23:25

Wystawanie różnego typu faktur jest łatwiejsze z oprogramowaniem do faktur. Można je kupić za kilka złotych miesięcznie. W niektórych programach znajdziecie wiele innych funkcji jak planowanie sprzedaży, białą listę płatników itd.

newa

Re: Wystawiaie proformy

Postautor: newa » 7 kwie 2021, o 16:02

Tak, teraz jest dużo podobnych rozwiązań ale ja też mam program do fakturowania online, bo tam mogę nie tylko wystawiać faktury online ale również zarządzać magazynem albo kilkoma bo jeśli ktoś ma ich więcej to nie ma problemu

Norek

Re: Wystawiaie proformy

Postautor: Norek » 20 kwie 2021, o 11:12

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość