Nowe kanały sprzedaży poza alle

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Chemiczny

Nowe kanały sprzedaży poza alle

Postautor: Chemiczny » 10 kwie 2018, o 22:05

hej,
szukam opinii osób, które sprzedają hurtowo chemię przez internet - i nie chodzi mi tutaj o chemię do domu ale bardziej w wersji B2B. Sklep internetowy niestety ma swoje minusy i wąskie grono a do tego trzeba mieć spory własny wkład w marketing. Próbowaliśmy też popularnych portali aukcyjnych - z różnym skutkiem. Teraz przez google znalazłem artykuł pod tytułem: Jak sprzedawać lepiej?, gdzie podany jest przykład aukcji sprzedażowych, gdzie jak rozumiem to ktoś zgłasza zapotrzebowanie, a my firmy się licytujemy - podejście ciekawe i wydaje mi się że mamy spore szanse - na rynku znamy się dobrze i wiemy co i kto i jak więc mamy czym wygrać. Tylko czy spotkaliście się z takimi platformami i myślicie, że są one popularne?

gaweł

Re: Nowe kanały sprzedaży poza alle

Postautor: gaweł » 27 kwie 2021, o 10:15

Każdy, kto myśli o założeniu własnej działalności, ale nie chce mu się tracić czasu w urzędach na załatwianie pełnej dokumentacji i wszystkich papierkowych formalności może nabyć gotową spółkę w Optioffice. Prowadzimy sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Nasze gotowe spółki posiadają czystą historię, nie są zadłużone, nie mają żadnych zobowiązań handlowych ani finansowo-gospodarczych, posiadają pełną dokumentację, kapitał początkowy i są zarejestrowane pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w Warszawie. Mają numery KRS, NIP, REGON i VAT oraz szeroki wybór kodów PKD. Gotowa spółka to szansa na błyskawiczne wejście na rynek. Transakcje są potwierdzone aktem notarialnym i przebiegają zgodnie z prawem. Zapraszamy do kontaktu Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

lidjana

Re: Nowe kanały sprzedaży poza alle

Postautor: lidjana » 9 wrz 2021, o 10:15

W sumie teraz jest tych platform na których można prowadzić swój sklep. Wystarczy dobrze się rozglądnąć i można znaleźć Shopware, czy też Magento 2. Warto na pewno z każdym serwisem się dobrze zapoznać i dowiedzieć- jakie są ich zalety? Czym się różnią etc?

arnie

Re: Nowe kanały sprzedaży poza alle

Postautor: arnie » 13 wrz 2021, o 17:33

Możesz skupić się na poprawię działania w różnych obszarach np. logistyka e commerce https://itwiz.pl/logistyka-bedzie-jeszc ... o-klienta/ Może dać to taki same efekt, jak szukanie nowych kanałów sprzedaży.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość