Doradztwo finansowe

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Plotus

Doradztwo finansowe

Postautor: Plotus » 21 maja 2018, o 21:36

Cześć,

powiedzcie mi, czy często korzystacie z doradztwa finansowego? Czy korzystaliście z doradztwa finansowego kiedy braliście kredyt albo pożyczkę? Tak podpytuję, bo jest okres maturalny i trochę szukam odpowiedzi na to co ze sobą zrobić :/ Wiadomo, że u nas raczej szału nie ma więc trzeba wyjechać chociaż przyznam, że duże miasta mnie odrzucają. Pytam o kredyty i doradztwo, bo poważnie zastanawiam się nad studiami, po których mógłbym zostać doradcą finansowym - coś w stylu jak mają na wsb.pl tj. doradztwo finansowe: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bankowosc-i-doradztwo-finansowe. Czy Waszym zdaniem jest to zawód, który będzie potrzebny za 5 lat? Moim zdaniem tak, bo ludzie generalnie się bogacą, więc pewnie będą brali więcej kredytów. O tyle podoba mi się to też dlatego, że po studiach będę mógł wrócić do domu i tutaj rozkręcać biznes - nie ma moim zdaniem dużej konkurencji...

Wróć do „Ogólnie”