Ogrzewanie gazowe. Tanie czy drogie

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
remer

Ogrzewanie gazowe. Tanie czy drogie

Postautor: remer » 24 lut 2016, o 08:39

idziemy na wynajem do domku 2 pietrowego w ktorym jest ogrzewanie gazowe jak i podgrzewanie wody .pierwsza kondygnacja ma 80m2 druga 50m2.

jestem ciekawa jakie sa koszta ??? zima i latem ?
jak bylo u Was?
licze na Wasze zdanie :)

dodam ze nie lubimy gdy jest bardzo cieplo w granicach 19-21C

merli39

Re: Ogrzewanie gazowe. Tanie czy drogie

Postautor: merli39 » 24 lut 2016, o 11:08

Według mnie nie jest takie drogie OBecnie mamy dom, w którym mamy ogrzewanie gazowe.W poprzednim domu mieliśmy ogrzewanie węglowe tak wiec mam porónanie. Koszta są porównywalne. Przy czym ogrzewanie gazowe jest zdecydowanie wygodniejsze oraz sprawdza się lepiej. NIe trzeba dorzucać do pieca oraz nie trujesz siebie ani środowiska. NIe mamy podłączenia do sieci ale gaz dostarcza nam firma [xxx]
Butla stoi za domem. Wydaje mi się,ze powoli większość osób będzie przechodziło właśnie na ten rodzaj ogrzewania.

ttt

Re: Ogrzewanie gazowe. Tanie czy drogie

Postautor: ttt » 23 mar 2016, o 19:18

obecnie przy cenach gazu to ogrzewanie gazowe może być tansze. Mimo że wegiel jest tani to jego cenę niwelują koszty transportu. Tak mimo że cena węgla waha sie w okolicach 350zł w kopaniach u nas kosztuje on 800zł za tone. W poprawnie ocieplonym domu koszty ogrzewania gazem będą niewielkie.

Wróć do „Ogólnie”