Współpraca z agencją opr

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Zenbik

Współpraca z agencją opr

Postautor: Zenbik » 15 paź 2016, o 17:15

Od jakiegoś czasu zajmuje się dystrybucją pewnych produktów, ale ostatnimi czasy biznes nieco podupadł. Prawda jest taka, że być może za mało zajmowałem się akcjami marketingowymi, eventami i podobnymi sprawami. Nie mam do tego głowy, wiem, że akcja nieprzemyślana czy źle poprowadzona może przynieść więcej szkody niż pożytku. I zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie rozpocząć w tym zakresie współpracy z firma zewnętrzną, która 'zna się na rzeczy". Wyszukałem sobie już nawet jedną, to ta [usunięto reklamę]. Czy ktoś z Was miał możliwość korzystania z takich usług? Nie wiem do końca jak powinna się układać taka współpraca (czy umawiam się na określony "efekt", czy za wyniki pracy etc.) - dlatego daję ten wpis, by ktoś mi rozjaśnił zasady współpracy z agencją pr nim się skontaktuje z konkretną.

agatka987

Re: Współpraca z agencją opr

Postautor: agatka987 » 26 sty 2017, o 10:08

Ja mogę Ci polecić z całą pewnością firmę [url]usunięto reklamę[/url]. Specjalizują się w kompleksowym budowaniu wizerunku w internecie. W szczególności reklamą na Facebooku i Instagaramie ostatnio tak bardzo popularnymi social mediami.

Wróć do „Ogólnie”