Angielski

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
endriu

Angielski

Postautor: endriu » 18 paź 2016, o 20:37

Witajcie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wykorzystaniem języka angielskiego (który znam całkiem nieźle) w pracy i wpadłem na pomysł nowych studiów (podyplomowych oczywiście). Znalazłem bardzo ciekawy kierunek na uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku a że niebawem właśnie do Gdańska się przeprowadzam moją lubą to temat jest dla mnie bardzo "na czasie". Chodzi mi o kierunek tłumaczenia ekonomiczno-prawne w biznesie - j. angielski w przyszłości natomiast chciałabym zostać tłumaczem przysięgłym. Wiem, że to jeszcze dosyć długa perspektywa, ale mam za sobą kilka lat intensywnej nauki jjęzyka, sam siebie oceniam dosyć dobrze choć wiem, że jeszcze do ideału sporo mi brakuje. Moje pytanie jest w sumie dosyć proste i mam nadzieję, że ktoś mi na nie odpowie - czy w tym zawodzie (tłumacz przysięgły) jest duża konkurencja? Czy branża nie jest nazbyt, hm, "hermetyczna"? Orientuje się ktoś?

Wróć do „Ogólnie”