McDonald’s CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych! 20.05.2017

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Arek
Zasłużony
Posty: 178
Rejestracja: 13 lut 2009, o 09:06
Kontaktowanie:

McDonald’s CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych! 20.05.2017

Postautor: Arek » 19 maja 2017, o 12:29

McDonald’s CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych!

Już w najbliższą sobotę 20 maja w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald’s, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.

McDonald’s CUP to impreza sportowa organizowana po raz kolejny przez Piotra Borowego, lokalnego przedsiębiorcę, właściciela 6 restauracji McDonald’s, w tym tej w Okmianach. Ideą turnieju piłki nożnej jest zaszczepianie w dzieciach ducha sportowej rywalizacji i promowanie aktywności fizycznej. W tegorocznej edycji weźmie udział 60 uczniów szkół podstawowych z 6 szkół. Każda szkoła jest reprezentowana przez 10 uczniów oraz trenera.

Turniej rozpocznie się o 9:00 od rozgrywek drużyn w parach. Z tego etapu zwycięzcy przejdą do ćwierćfinałów. Następnym etapem jest półfinał, wyłonione na tym etapie drużyny zawalczą o zwycięstwo w wielkim finale! Każdy mecz będzie sędziowany przez profesjonalnego sędziego.

Podczas rozgrywek zostaną wyłonieni król strzelców oraz najlepszy bramkarz. Najlepsze drużyny oraz piłkarze dostaną puchary oraz medale, a wszyscy uczestnicy turnieju zostaną nagrodzeni profesjonalnymi piłkami do gry w „nogę”. Fundatorem nagród jest organizator, Piotr Borowy.

Turniej odbędzie się na Orliku na terenie Zespoły Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Rokitkach k. Okmian.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość