biznes

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
kobialka

biznes

Postautor: kobialka » 26 lip 2017, o 08:21

Kto często w swojej firmie zapomina o opłatach na czas? Mnie się to zdawało niestety notorycznie. Raz siadłam na platformę BM i tam wcześniej zaprogramowałam cykliczne przelewy.. to ułatwia prowadzenie biznesu jak i budżetu gospodarstwa domowego. Teraz przeskakuje na poziom wyżej. https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... -wrodzinie doładowania w rodzinie jak i w firmie. Dzięki temu wszystko jest pod moją kontrolą, próbowaliście?

redRose

Re: biznes

Postautor: redRose » 27 kwie 2019, o 17:06

W biznesie liczy się niezawodność oraz szybkość działań. A wiadomo ile dookoła jest konkurencji. Dlatego warto pomyśleć nad wdrążeniem systemów typu SAP ERP o których tutaj http://www.fakturyzbiorcze.pl/sap-erp/ możecie poczytać sobie. W ten sposób już będziemy mieć pewną przewagę nad konkurencją.

pola88

Re: biznes

Postautor: pola88 » 27 lis 2019, o 13:55

Jeżeli chcecie, żeby wasz biznes dobrze funkcjonował i też jego organizacja była naprawdę na najwyższym poziomie warto skorzystać w tym zakresie z niezawodnych usług https://asystahr.pl . Jest to firma, która doskonale zna potrzeb firm i wie co zrobić, żeby firma działała niezawodnie i zgodnie też z prawem. Dlatego na ich stronie zapoznajcie się dokładnie z ofertą.

szalona

Re: biznes

Postautor: szalona » 27 lis 2019, o 14:21

No i fajnie. Myślę, że również otwierając swój biznes jest ważne to z jaki materiałów, sprzętów będziemy korzystać. Ja ostatnio spróbowałam przykładowo wykonać kilka rzeczy handmade. Dokładniej pisząc pluszaki i poduszki. Muszę przyznać, że super wyszły. Dlatego postanowiłam, że otworzę taki swój biznes. Wydaje mi się, że opłaci mi się to. Tym bardziej, że na stronie http://www.kasmanteria.pl znalazłam już tanie artykuły krawieckie.

kayka

Re: biznes

Postautor: kayka » 18 lut 2020, o 23:09

A czy jest tutaj ktoś, kto już prowadzi swoją firmę. Czy korzystaliście może z usług incentive travel http://www.aplanet.pl/wyjazdy-motywacyjne/ ? Tak zastanawiam się nad organizacją wyjazdu motywacyjnego dla moich pracowników. Chciałabym, aby w ten sposób widzieli, że ich doceniam i jednocześnie chciałabym ich lepiej zintegrować. Czy polecacie tych organizatorów wycieczek firmowych?

vandeczka

Re: biznes

Postautor: vandeczka » 1 mar 2020, o 23:22

Skoro prowadzicie swoją firmę, może chcecie dowiedzieć się o firmie, która może zająć się waszym przykładowo towarem? Chodzi mi o takie prace jak przepakowanie z zachowanie wszelkich standardów oraz inne tego typu działania. W tym zakresie firma Ejko http://ejko.com.pl/ może wam pomóc, która jest w pełni profesjonalna i działa niezawodnie.
Do każdego klienta oraz zlecenia podchodzi indywidualnie.

oleńkaa

Re: biznes

Postautor: oleńkaa » 28 lip 2020, o 14:57

Myślę, że na pewno przydadzą wam się dobre usługi informatyczne. W końcu w dzisiejszych czas wszystko jest oparte na komputeryzacji oraz sieci. Dlatego warto zgłosić się do firmy https://securitypartners.pl , która pod względem technologicznym dobrze przygotuje naszą firmę.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość