Doradztwo finansowe

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Plotus

Doradztwo finansowe

Postautor: Plotus » 21 maja 2018, o 21:36

Cześć,

powiedzcie mi, czy często korzystacie z doradztwa finansowego? Czy korzystaliście z doradztwa finansowego kiedy braliście kredyt albo pożyczkę? Tak podpytuję, bo jest okres maturalny i trochę szukam odpowiedzi na to co ze sobą zrobić :/ Wiadomo, że u nas raczej szału nie ma więc trzeba wyjechać chociaż przyznam, że duże miasta mnie odrzucają. Pytam o kredyty i doradztwo, bo poważnie zastanawiam się nad studiami, po których mógłbym zostać doradcą finansowym - coś w stylu jak mają na wsb.pl tj. doradztwo finansowe: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bankowosc-i-doradztwo-finansowe. Czy Waszym zdaniem jest to zawód, który będzie potrzebny za 5 lat? Moim zdaniem tak, bo ludzie generalnie się bogacą, więc pewnie będą brali więcej kredytów. O tyle podoba mi się to też dlatego, że po studiach będę mógł wrócić do domu i tutaj rozkręcać biznes - nie ma moim zdaniem dużej konkurencji...

janna

Re: Doradztwo finansowe

Postautor: janna » 14 kwie 2019, o 17:25

a ja bym pomyslala nad konsultingiem biznesowym w http://www.strategiedlabiznesu.pl/o-nas/ wiadomo że nikt tak nie zna branży jak szef, ale takie spojrzenie z zewnątrz bywa bardzo pomocne. ktoś wylistuje twoje słabe i mocne strony i pomoże ci pójsć z biznesem na przód :) według mnie to świetna sprawa.

słonaa

Re: Doradztwo finansowe

Postautor: słonaa » 23 sty 2020, o 22:31

Każdy z nas wie, jak wiele jest ofert pożyczek. Dlatego wybór najlepszego dla siebie produktu będzie naprawdę trudny. Doskonałą opcją jednak będzie skorzystanie z pomocy doracy pożyczkowego https://ic-ekspertfinansowy.pl . U nich możecie liczyć na pełne wsparcie. Pomogą wam znaleźć pożyczkę taką, która będzie mieć najlepsze warunki. Czyli niskie oprcentowanie, dobrze rozłożone raty, niską też prowizję.

cocolinka

Re: Doradztwo finansowe

Postautor: cocolinka » 1 lip 2020, o 07:57

Szukacie doradztwa finansowego, ostatnio chyba wiedziałam na stronie clixs.pl pewne oferty w tym zakresie. Chyba warto byłoby tam sprawdzić, czy nie ma w tym zakresie jakieś oferty. Spokojnie jest to portal, który ma darmowe ogłoszenia. Jak potrzebujesz coś od siebie wystawić, to też masz tam możliwość.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość