Turystyka w Gminie?

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Martka

Turystyka w Gminie?

Postautor: Martka » 21 cze 2018, o 21:28

Witam,

zastanawiam się nad tym, żeby wyjść i opuścić w końcu pracę, w której zarabiam mniej niż najniższą krajową i zmienić wszystko. Nie chcę już mieć nad sobą Janusza szefa, który nic nie rozumie i nic nie potrafi. Chciałabym być sobie sama i samemu być sobie sterem i żaglem. Bardzo mi na tym zależy. Nie mam wyższego wykształcenia, ale teraz to chyba nie jest już takie ważne. Moim pomysłem to zajęcie się turystyką i eventami w okolicy. Ludzie co raz więcej podróżują i wydaje mi się, że to może być mocno rozwojowe. Pomysł to np. wsb.pl i ich szkolenie tj. kursy turystyka: http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen/turystyka - a potem jakaś strona internetowa żeby się rozreklamować. Zarabiam teraz bardzo mało ale mam jakieś oszczędności jeszcze po śmierci mojej mamy, więc tak z 3-4 miesiące mogę nic nie zarabiać tylko inwestować w nowych klientów.

wiecie, gdzie, do kogo mogłabym się przyłączyć?

Marta

Wróć do „Ogólnie”