Strona 1 z 1

Niedrogi i smaczny catering w Krakowie?

: 18 cze 2019, o 08:34
autor: julcia4
Znacie może firmę, której można by zaufać w tej kwestii?

Re: Niedrogi i smaczny catering w Krakowie?

: 18 cze 2019, o 12:12
autor: Jonatan
Kuzyn wspominał mi kiedyś, że bardzo dobre jedzenie serwuje Arena. Zobacz na https://arenacatering.pl/kontakt/ i skontaktuj się z nimi. Myślę, że warto.

Re: Niedrogi i smaczny catering w Krakowie?

: 5 paź 2020, o 06:10
autor: NatkaN
Jeśli chodzi o dietę pudełkową w Krakowie, to ja korzystam z posiłków firmy Fitomania - http://fitomania.com.pl/ . Mają bardzo smaczne posiłki, dobrze skomponowane i idealnie dopasowane do moich potrzeb (to dzięki temu, że zanim zamówiłam dietę mogłam porozmawiać z dietetykiem i ustalić jaka dieta będzie dla mnie optymalna). Można u nich wybrać nie tylko rodzaj diety, ale także jej kaloryczność. Ja jestem bardzo zadowolona, bo w końcu, bez większego wysiłku udało mi się schudną i utrzymać wagę na takim poziomie jak chcę.

Re: Niedrogi i smaczny catering w Krakowie?

: 5 paź 2020, o 19:26
autor: ri-pi
Podaj mi niedrogi i smaczny catering w Lizbonie?
Odpowiedz mi czy nas uważasz za niedorozwiniętych czy sam jesteś głupi. Chcesz wcisnąć reklamę to dawaj ale nie rób z siebie idioty bo nie wykluczam że jesteś normalny

Re: Niedrogi i smaczny catering w Krakowie?

: 16 paź 2020, o 12:49
autor: cloe
Ja właśnie przeczytałam artykuł odnośnie choroby Hashimoto https://dietly.pl/blog/dieta-w-chorobie-hashimoto . I teraz też już wiem, jaka będzie dla mnie odpowiednia dieta. Planuje poszukać więc dla siebie dobrą firmę cateringową, bo raczej sama nie umiałabym sobie przygotowywać takie wartościowe, zdrowe posiłki.