tani kurier

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
jonitka

tani kurier

Postautor: jonitka » 18 sty 2021, o 15:15

Może jesteście bardziej w temacie zorientowani i podpowiedzielibyście jaki kurier jest najtańszy?

Cedar83

Re: tani kurier

Postautor: Cedar83 » 22 sty 2021, o 11:05

Nie kurier, a broker kurierski. Czyli pośrednik, u którego możesz porównać oferty wielu firm kurierskich. Ja polecam Ci brokera kurjerzy.pl - niezawodni. To największy broker w kraju więc masz porównanie wielu ofert w jednym miejscu. Wygodnie nadasz przesyłkę. I tanio. Czyli dokładnie tak jak chcesz.

siekiera

Postautor: siekiera » 24 sty 2021, o 23:24

No ceny kurierów też się przecież różnią ;) I na pewno kurier pallex ma cennik konkurencyjny, polecam się z nim zapoznać. Oferta jest bogata, za jego pośrednictwem nadasz między innymi przesyłkę paletową czy towar niebezpieczny

daniel12

Postautor: daniel12 » 7 kwie 2021, o 08:15

Ceny kurierów ciągle się zmieniają. Obecnie np. Inpost podniósł ceny. W celu szybkiego sprawdzenia najtańszych wysyłek warto przeglądnąć ofertę operatora logistycznego - i tam wycenić. Ja korzystam z GlobKurier.pl i zawsze mam najniższe stawki za paczkę. Polecam zalożyć darmowe konto i zobaczyć https://www.globkurier.pl/register/nisk ... mpany=true

Wróć do „Hyde Park”