SZUKAM KRĘGARZA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Przestraszona

Re: SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: Przestraszona » 2 gru 2015, o 11:02

Ludzie. Trzymajcie się od niego jak najdalej. Zamiast masażu relaksacyjnego kładł na mnie ręce. Cały czas coś mamrotał i kreślił w powietrzu jakieś znaki. To na pewno jakieś diabelskie sztuczki. Zresztą on sam przypomina araba to może i jest muzułmanem.Tak czy inaczej chrześcijanie powinni trzymać się od takich z daleka i ostrzegać innych. Niechaj Bóg czuwa nad wami.

Figa

Postautor: Figa » 2 gru 2015, o 11:03

Ciężko opisać Roberta. Duży facet.Ręce wielkie i sękate. Jak ktoś taki może robić masaże relaksacyjne. No ale skoro już przyszłam to niech mam to już za sobą. Pierwszy pozytyw to jego głos. Głęboki i miękki. Następne oczy. Ciemne, ciepłe i jednocześnie przenikliwe. I jakieś takie stare i mądre. Jego dłonie okazały się wyjątkowo delikatne i bardzo przyjemnie ciepłe. Byłam u niego tylko raz. Mieszkam daleko od Chojnowa, ale wrócę tam przy pierwszej okazji. Zabieg okazał się nad wyraz przyjemny i relaksujący i był inny niż te z którymi miałam wcześniej do czynienia. Szczerze polecam Pana Roberta. oby inni Panowie potrafili być równie ciepli i delikatni.

OBSERWATOR

Postautor: OBSERWATOR » 24 maja 2016, o 12:15

MAM PYTANIE DO FORUMOWICZÓW. CZY KTOŚ Z WAS BYŁ U ŁUKASZA PTAKA KOŁO TARGOWISKA. CO SĄDZICIE O JEGO ZABIEGACH. JAK SIĘ MAJĄ DO INNYCH CHOJNOWSKICH REHABILITANTÓW. WDZIĘCZNY BĘDĘ ZA OPINIE. :D

m_marek

Postautor: m_marek » 27 lis 2016, o 19:29

dobry kręgarz potrafi "naprawić" kręgosłup, ale faktycznie trzeba wybrać tego sprawdzonego. ja po niefortunnym upadku z roweru za namową koleżanki z pracy poszedłem do gabinetu medycyny naturalnej w sosnowcu na ul wysokiej. ból szybko minął, nie wiem czy nie czuje się lepiej jak przed wypadkiem. żona teraz też tam zagląda tylko, że korzysta z akupunktury, bo leczy migrenę. ;)

zaciekawiony

Postautor: zaciekawiony » 14 kwie 2017, o 10:49

Robert....ciężko określić to co robi. Nie jest to z pewnością masaż klasyczny, choć jego elementy na pewno pojawiają się w jego terapii. Można się również doszukać elementów reiki, polarity, shiatsu, i wielu elementów, które trudno określić. Przykładem jest choćby moment kiedy po ułożeniu dłoni na ciele zaczyna on w specyficzny sposób oddychać a ręce zaczynają się rozgrzewać. Irytuje się gdy widzi, ze ćwiczenia, które ci zalecił nie są wykonywane /a potrafi to wychwycić bardzo szybko/
Jestem osobą, która lubi sobie dogadzać i doświadczyłem wielu różnych masaży, ale to co robi Robert jest zupełnie inne od tego czego można się spodziewać po masażu. Ważne,ze jego zabiegi przynoszą efekty. Piszę Robert, ale chyba należało by napisać Pan Robert z akcentem na PAN. Korzystałem z masaży w kraju i za granicą. Wszędzie można doszukać się lepszych i gorszych, ale On jest niepowtarzalny i skuteczny. Wiele wie i potrafi o tym mówić. Wkurz się na leniwych. Zawsze podkreśla, że nie jest cudotwórcą, ale jeżeli komuś nie zależy to jego wybór. Nie boi się również powiedzieć, ze czegoś nie potrafi zrobić. Osąd i ocenę jego działań pozostawiam pod ocenę innych i podkreślam, ze jest to jedynie moja subiektywna ocena wynikająca z zadowolenia po zabiegach u Niego.

Byłem tam

Postautor: Byłem tam » 28 kwie 2017, o 13:58

Tak byłem tam. Znaczy u Roberta. Po pierwsze nie pyta co dolega tylko karze się rozebrać i wykonywać różne ruchy. Teraz pyta gdzie,kiedy co i jak dokucza. Od kiedy. Kiedy się nasila. Potem dopiero z czym przyszedłem. Znowu mnóstwo pytań. Kilka zabiegów i znaczna ulga. Zapytałem go kirdyś czemu nigdzie się nie reklamuje a on odpowiedział , że to tylko takie hobby. Nie prowadzi działalności. Jak czasem uda się komuś pomóc to ma z tego frajdę i już. Dziwak jakiś. Przecież z jego wiedzą i umiejętnościami mógłby kosić taką kadiorę, że hej. Gdyby nie znajomi to nigdy bym do niego nie trafił i nadal słuchał u lekarzy i innych speców że do bólu trzrba się przyzwyczaić i może ewentualnie operacja ale i tak będę kaleką. Piszę te słowa bo gdybym do niego nie trafił to nadal by bolało. Nikogo nie namawiam,ale prxynajmniej spróbujcie.

Kolega

Postautor: Kolega » 12 wrz 2017, o 19:34

Tak.To prawda. Robert zwinął interes i pojechał masować za granicę. :(

ziuta

Postautor: ziuta » 13 lis 2017, o 13:27

Fakt. Robert wyjechał za granicę, ale co jakiś czas zjeżdża do kraju. Można się do niego dodzwonić na stary telefon i dogadać. Ja uważa, że warto. :D

Wróć do „Hyde Park”