Zakup aparatu fot

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Arek25

Zakup aparatu fot

Postautor: Arek25 » 18 wrz 2017, o 10:45

Witam
Przymierzam sie do zakupu jakiegos fajnego aparatu. Moj budzet moze nie jest zbyt duzy - moge na ten cel przeznaczyc jakies 4000pln. Co w takiej cenie byscie mi zaproponowali? Zastanawiam sie nad czyms sprawdzonym np. Cannon. Moze nawet daloby rade w takiej cenie dorwac jakas budzetowa lustrzanke. Sprzet ma glownie sluzyc do robienia zdjec w studiu fotograficznym, ktore mam zamiar stworzyc w jednym z wolnych pomieszczen u mnie w mieszkaniu. Orientujecie sie moze w jaki sposob dobra dobrze oswietlenie? Widzialem ciekawe rozwiazania jesli chodzi o LED w tym sklepie https://fripers.pl/b/yongnuo/ Sprawdzi sie cos takiego w praktyce? Oczywiscie milo jakby odpisaly osoby znajace sie na tym temacie. Pozdrawiam

Wania09

Re: Zakup aparatu fot

Postautor: Wania09 » 16 sty 2018, o 22:00

Taki porządny aparat to dobra sprawa. Teraz większość osób robi zdjęcia komórką, ale nie są one jakiejś wysokiej jakości. Dlatego aparat na pewno Ci się przyda. Do niego będziesz też na pewno potrzebować albumy do zdjęć (np. Albumyfoto.pl). Warto wywoływać zdjęcia z ważnych chwil bo w albumach prezentują się znacznie lepiej niż na komputerze.

Wróć do „Hyde Park”