Jaką zmywarkę wybrać

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
lemin

Jaką zmywarkę wybrać

Postautor: lemin » 29 lut 2016, o 15:12

Jaką zmywarkę najlepiej kupić? Tak aby przez lata służyła?

beker

Re: Jaką zmywarkę wybrać

Postautor: beker » 29 lut 2016, o 16:51

Obecnie mamy nowy model zmywarki ( tym razem kupiliśmy sobie większą). Jest to Candy CDPM 96370 . Ma klasę energetyczną A +++ oraz naprawdę dobrą pojemność. Zmywarkę nastawiamy co drugi dzień na program codzienny. Nie zużywa dużo prądu, wody bardzo mało a dobrze radzi sobie z wszystkimi zabrudzeniami, nawet zaschniętymi patelniami.

Wcześniej nie mieliśmy zmywarki ale obecnie jestem zadowolony,ze kupiliśmy. Był to jeden z lepszych zakupów w ostatnich czasach.

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 2 mar 2016, o 10:24

Nawet przy jednej osobie nie warto brać zmywarki mniejszej niż standardowa...
Po drugie zwracaj uwagę, aby miała podnoszony górny koszyk - to się naprawdę przydaje... Dostałem w prezencie zestaw obiadowy z tak dużymi talerzami, że jakby nie można było podnieść tego koszyka to miałbym problem :)
Warto kupić też taką z wyświetlaczem - będzie wiadomo kiedy skończy się mycie...
Obrazek

Piotrek

Postautor: Piotrek » 5 mar 2016, o 10:40

Z własnego doświadczenia polecam zmywarki Bosch. Kupiłem pod zabudowę zmywarkę Boscha. Po 5 latach ze względu na budowę domu musiałem ją wstawić do nieogrzewanego garażu na 2 lata. Zima, mrozy, wilgoć ją doświadczyły. Po 2 latach podłączyłem ją do nowych mebli i chodzi do dzisiaj, półtora roku bez awarii.

Inez

Postautor: Inez » 27 wrz 2016, o 17:07

Ja na 3 osób mam malutką i nam starcza. Polecam kupować zmywarkę online najlepiej na electro.pl bo i ceny fajne i dostawa gratis. Do tego wybór mają tam ogromny

Zdzisia123

Postautor: Zdzisia123 » 26 sty 2018, o 16:17

Wybierając zmywarkę trzeba być bardzo ostrożnym, żeby wybrać naprawdę solidny model, który nie zepsuje się po kilku tygodniach. Zawsze można również zdecydować się na zmywarkę używaną i ozdobić ją ładną matą magnetyczną (https://stikero.pl/product-pol-1773-Mata-magnetyczna-na-zmywarke-Rodzaje-kawy-0120.html). W ten sposób nie tylko zyskacie niezbędny sprzęt ale również i ozdobę kuchenną :)

Wróć do „Hyde Park”