ODZIEŻ UŻYWANA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
beatka940

ODZIEŻ UŻYWANA

Postautor: beatka940 » 21 paź 2009, o 13:44

WITAM !
JAK JEST ZE SKLEPAMI Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ W WASZYM MIESCIE ? CHCIALBYM TAM OTWOZYC TAKI NIEWIELKI LUMPEKS Z FAJNYMI CIUCHAMI ALE NIEWIIEM JAKI JEST U WAS RYNEK .Z GÓRY DZIEKI.

Gość

Re: ODZIEŻ UŻYWANA

Postautor: Gość » 21 paź 2009, o 21:40

sa jakies lumpeksy, ale to bieda z nedza. mysle, ze do takiego sklepu moznaby dorobic niezla historie (troche marketingu). tzn muzyka, odpowiedni wystroj (tzn z charakterem, np stare gazety na scianach zamiast tapety, stare amerykanskie reklamy coca coli do kupienia na allegro za 30zl, troche innych gratow i gadzetow). trzeba sie czyms wyroznic, zachecic, a nie zniechecic jak to robi wiekszosc lumpeksow.
zdaje sie, ze na secondhandy zapanowala (nie wiem czy nadal trwa) swego rodzaju moda, ludzie ubieraja sie obecnie w kiczowate ciuchy a'la lata 80. mysle, ze mlodziez chetnie zagladalaby do takiego sklepu, gdyby mial on odpowiednia oprawe, a zakupy w nim bylyby modne,a nie obciachowe.
wiekszosc lumpeksow to lamperia na scianach, pajeczyny i smrod w srodku, nie warto zagladac. tak sie sklada, ze ludzie czesto widza w ciuchach cos wiecej niz ciuchy, to czesc wizerunku, sa wiec w stanie przeplacic, warto na tym bazowac inwestujac w wizerunek (choc powyzszym sposobem to wlasciwie zadna inwestycja), a nie idąc w taniość. zdaje sie, ze na dworcu pkp otwarto niedawno nowy lumpeks o dumnej nazwie colosseum, dzis juz go nie ma... kupowaliscie tam cos?

powodzenia.

Gość

Postautor: Gość » 21 paź 2009, o 22:01

w ogole nazwa lumpeks nienajlepiej sie kojarzy, rownie dobrze sklep moglby nosic nazwe "bieda z nedza",
"komoda" lub "vintage shop" za to sa swietnymi nazwami.

oto przyklad, ze mozna wyciagnac troche kasy za stare schodzone ciuchy:
http://www.komo-da.pl/index.php?mod=page

mysle, ze rownie dobrze mogloby to funkcjonowac na chojnowskim rynku

Awatar użytkownika
adamczyk
Początkujący

Postautor: adamczyk » 23 paź 2009, o 09:50

dużo ludzi chodzi do lumpeksów. ja też, bo mogę czasem natrafić na wiele fajnych rzeczy, które są o wiele fajniejsze niż w firmowych sklepach i za takie pieniążki mogę kupić o wiele więcej : )
p.Beatko warto próbować i wprowadzić fajny klimat, jak pisał gośc wyżej
pozdrawiam

weasronaas

Postautor: weasronaas » 16 mar 2015, o 19:40

tanio odzież używana dostaniesz w hurtowni Werona ;-)

Monika_O

Postautor: Monika_O » 9 sie 2018, o 11:24

Jeśli o mnie chodzi to marzą mi się tego typu eleganckie bluzy damskie. Ale w sklepach z odzieżą używaną próżno takich szukać, więc mogę liczyć tylko na to, że ktoś podaruje mi taką w prezencie.

Wróć do „Hyde Park”