PIZZERIA W CHOJNOWIE

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Gość

PIZZERIA W CHOJNOWIE

Postautor: Gość » 19 sie 2009, o 13:26

WITAM SERDECZNIE !BARDZO CHCIAŁA BYM OTWORZYC W CHOJNOWIE PIZZERIE . CZY TO DOBRY POMYSŁ?

bywalec

Re: PIZZERIA W CHOJNOWIE

Postautor: bywalec » 19 sie 2009, o 15:56

Jedna pizzernia już w Chojnowie jest. Jeśli wymyślisz lepszą lokalizację i zapewnisz odpowiedni poziom to może masz szansę. W Chojnowie ciężko jest zrobić jakikolwiek sensowny interes, ale życzę powodzenia.

Jakec
Zasłużony

Postautor: Jakec » 20 sie 2009, o 06:18

Myślę, że jest miejsce na jeszcze jedna pizzerię w Chojnowie. Z tym, że oferta musi być całkiem inna i musi być... piwo. Bardzo mi brakuje starego Millenium i ich pizz - uwielbiałem je. Z Picollo Mondo też lubię, ale tamte były całkiem inne... Ogólnie brakuje mi lokali takich właśnie jak pizzeria. Co prawda pojawił się Milos, ale jeszcze coś by się przydało...
Obrazek

ja pisze ty czytasz

Postautor: ja pisze ty czytasz » 24 maja 2010, o 00:29

Nie no taki MILOS to można sobie otworzyć w garażu lokal 2x2 m to nie lokal poza tym i tak większość ludzi kupuje knysze na mieście w danym totku :D pozdrawiam

koko

Postautor: koko » 28 cze 2010, o 22:53

mysle ze to dobry pomsl otworzyć jeszcze jedną WIĘKSZĄ Z PIWEM <podzielam zdanie poprzednika> pizzerie. Chojnowianie tego potrzebują.!!!!!!!!!!!

MsSklasse

Postautor: MsSklasse » 21 lip 2010, o 12:23

I co otwierasz tą pizzerie?

Mornik

Postautor: Mornik » 23 sie 2018, o 11:18

A masz już dostawcę pudełek na pizzę? Bo jeśli nie, to zerknij na te opakowania dla gastronomii- mają świetną renomę.

Samanta

Postautor: Samanta » 13 wrz 2018, o 13:48

Fajnie jest mieć swoją pizzerię widoczną w tego typu zestawieniach pizzerii - dzięki temu nawet ktoś spoza miejscowości może się skusić na zamówienie ;)

olaff

Postautor: olaff » 17 wrz 2018, o 08:28

A czy w Chojnowie też działa taki raking pizzerii? ? Taka forma zdecydowanie ułatwia wybór pizzerii, bo mamy zestawienie wszystkich najpopularniejszych pizzerii w jednym miejscu.

Wróć do „Hyde Park”