Zdrada

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
KlaudiuszD

Zdrada

Postautor: KlaudiuszD » 25 paź 2018, o 19:41

Kobieta mnie zdradzila .. teraz nie wiem co z tym zrobic. Moze ktos przechodzil przez cos podobnego badz ma jakies wskazowki? Mile widziana pomoc:(

anna

Re: Zdrada

Postautor: anna » 31 paź 2018, o 20:42

Rzeczywiscie to troche niezreczna sytuacja w ktorej sie znalazles. Duzo tutaj zalezy wlasciwie od Ciebie i czy potrafisz wybaczyc cos tak negatywnego. Sam nie jestem w tak powaznym zwiazku ale nie chce sobie nawet wyobrazac jak sie teraz czujesz z tym wszystkim. Niestety jesli sobie tego jakos nie wytlumaczysz to w dluzszej perspektywie bedzie to jeszcze bardziej dotkliwe niz teraz. Tutaj zadne rozmowy z druga polowka moga zbyt wiele nie dac jesli nie wiem konkretnie jak dzialac. Moze warto zaczac poszerzac swoja wiedze na ten temat np. tutaj https://www.sensity.pl/zona-mnie-zdradz ... a-walczyc/ jest to szerzej opisane. Musisz pamietac, ze problem dotyczy tez w pewnym sensie twojego otoczenia .. wiec dobrze jakby udalo sie wyjsc ze wszystkiego z twarza. Moim zdaniem bez pomocy specjalisty moze byc ciezko.

Wróć do „Hyde Park”