Układanie kafelek

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Nalepa

Układanie kafelek

Postautor: Nalepa » 6 lis 2018, o 16:33

witam,

szukam kogoś do wykafelkowania kuchni (5m2) z Katowic. Do wykafelkowania jest jednak niewielki kawałek przy szafkach i sprzętach. Możecie mi kogoś polecić?

Maurycy

Re: Układanie kafelek

Postautor: Maurycy » 6 lis 2018, o 16:51

Ja Ci polecam tych fachowców od remontów w Katowicach. Robią wykończeniówkę pod klucz, oczywiście flizowanie i kafelkowanie także.

arko

Postautor: arko » 8 gru 2018, o 01:15

Samemu nie mozesz zrobic?

rafalekz

Postautor: rafalekz » 8 gru 2018, o 01:20

Trudno sie nie zgodzic z opinia kolegi wyzej. Przy takich malych metrazach to przeciez bedzie pracy na dobre kilka godzin. Teraz w internecie mozna znalezc doslownie wszystko .. mozesz bez problemu na odpowiednich blogach znalezc informacje jak polozyc takie plytki. Powiem wiecej, w pare minut znajdziesz takze poradniki wideo gdzie jest to pokazane krok po kroku. Jeszcze pare lat temu taka wiedza byla o wiele trudniej dostepna. Dodatkowo mozesz sobie ulatwic cala prace kupujac zestaw samopoziomujacy do plytek .. sklada sie zazwyczaj z podstawki oraz klinu ktory rowna brzegi plytek ku sobie .. z czyms takim to nawet najwiekszy laik sobie poradzi :) Warto tez wyposazyc sie w rękawice nitrylowe poniewaz klej do plytek moze negatywnie wplynac na skore rak. Mozesz poszukac na miescie takich dobrej jakosci .. albo wygodniej w internecie. Z pomoca moze przyjsc np. Sklep eprotect.pl - https://eprotect.pl/pol_m_OCHRONA-RAK-_ ... -1908.html gdzie znajdziesz pelen asortyment wysokiej jakosci produktow. Zreszta zrobisz jak uwazasz .. ale jak cos to ostrzegalem :)

bobbi

Postautor: bobbi » 11 gru 2018, o 14:34

Ukladnie plytek to wcale nie jest taka trudna sprawa .. jak ktos juz pisal w komentarzu wyzej. Jeszcze pare lat temu systemy poziomowania plytek byly dostepne tylko dla profesjonalistow zajmujacych sie tym na codzien. Cena byla kilkukrotnie wyzsza co bylo tego glownym powodem. Teraz za jakies 100 zloty mozna juz kupic dosc dobry. Do tego potrzeba jakas przecinarke .. to kolejne 100 zloty oraz szlifierke katowa - tutaj ceny moga byc rozne. Jesli mamy tego do zrobienia w domu wiecej to bardzo sie oplaca dzialac we wlasnym zakresie. Do tego jest mnostwo filmikow w sieci jak to robic. Same plytki warto kupowac od sprawdzonych producentow takich jak Paradyz - https://www.paradyz.com/produkty/marmurowe-plytki Wlasnie te marmurowe mam zamiar u siebie polozyc na wiosne. Moze uda sie to zrobic bez fug wiec uzyskam efekt jednolitej podlogi :) Jak juz sie bawic w remont to na calego albo wcale!

Karolajna

Postautor: Karolajna » 17 gru 2018, o 01:28

Fachowców polecać nie będę, ale może zachęcę kogoś do samodzielnego położenia płytek :) Mój mąż zrobił to sam i nie wydaje mi się, żeby gorzej od specjalistów. Dużo oglądaliśmy programów, czytaliśmy artykuły, bardzo pomógł nam blog http://budblog.pl/, gdzie są fajne porady. Dla chcącego nic trudnego, a 2 lewych rąk nie mamy :) Za to mamy zaoszczędzone sporo pieniędzy.

Bejek

Postautor: Bejek » 8 mar 2019, o 15:48

Samemu lepiej się nie brać za takie prace. Układanie płytek wymaga jednak staranności i przestrzegania kilku podstawowych zasad. Jakby ktoś szukał, to mogę polecić tego glazurnika z Katowic.

Wróć do „Hyde Park”