Nowoczesna służba zdrowia

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
janek

Nowoczesna służba zdrowia

Postautor: janek » 27 gru 2018, o 20:36

Waszym zdaniem trzeba wprowadzic jakies zmiany w jej funkcjonowaniu?

marke

Re: Nowoczesna służba zdrowia

Postautor: marke » 28 gru 2018, o 14:46

Zalezy o jakiej sluzbie zdrowia masz na mysli .. bo w prywatnej to od bardzo dawna sa poczynione dosc duze kroki w kierunku jej cyfryzacji. Odnosze takie wrazenie ze rynek prywatnych osrodkow jest dosc mocno konkurencyjny dlatego dbaja one jak tylko moga w kwestii organizacji swojej pracy oraz ulatwieniu zycia swoim pacjentom. Dajmy na to taka mozliwosc konsultacji online czy chociazby zapisanie sie na wizyte to jest cos o czyms panstwowa sluzba zdrowia na razie moze tylko pomarzyc. Tutaj potrzeba zmiany mentalonosci ludzi odpowiedzialnych za jej dzialania .. do tego mile widziane srodki na wdrozenie nowych rozwiazan. Jesli chodzi o firmy sie nimi zajmujace to cyfrowyszpital.pl - http://www.cyfrowyszpital.pl jest jednym z bardziej sprawdzonych miejsc do ktorych mozna sie z takim projektem udac. Warto interesowac sie tym tematem bo moze w koncu sie wszyscy doczekamy tej dlugo oczekiwanej rewolucji w sluzbie zdrowia - czego wszystkim zycze.

aralka

Postautor: aralka » 9 sty 2019, o 16:08

Trzeba je wprowdzac i to jak najszybciej.

Lilka

Postautor: Lilka » 24 sty 2019, o 16:03

Ja uważam, że niestety, poza prywatną slużbą zdrowia poziom jest tragiczny - wszystko jest przede wszystkim niedofinasowane. Ja ostatnio szukając specjalisty od razu rozważałam oferty tego typu chirurgów dermatologów z Krakowa, ani nie pomyślałam, żeby do przychodni pójść :)

Wróć do „Hyde Park”