Prezent dla faceta

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
mariolakrakus

Prezent dla faceta

Postautor: mariolakrakus » 12 sty 2019, o 23:44

Niedlugo moj facet ma urodziny i nie wiem co mu kupic. Moze cos zwiazanego z jego pasja czyli elektronika/komputerami/konsolami etc? Poradzcie cos:)

marcel

Re: Prezent dla faceta

Postautor: marcel » 15 sty 2019, o 23:45

Jak gosc jest takim maniakiem elektroniki to jak najbardziej wybierz mu z tej kategorii prezent .. bedzie z pewnosci usatysfakcjonowany faktem, ze ma u swojego kobiete ktora rozumie jego potrzeby ;) Ja bym tutaj celowal w jakies akcesoria .. rozpietosc cenowa jest rozna wiec moze podam pare przykladow od najdrozszych do najtanszych. Bardzo ciekawym gadzetem beda okulary do gry w wirtualnej rzeczywistosci .. mowa tutaj o Oculus Rift badz tez HTC VR w zaleznosci od budzetu. Mialem kiedys okazje zobaczyc jak to wyglada w praktyce i zrobilo na mnie dosc duze wrazenie - chociaz jeszcze sam ich nie nabylem bo mam zwyczajnie malo czasu na granie. Drugim pomyslem moze byc kierownica do komputera/konsoli tylko powiedzmy taka lepsza w granicach 400-500 zloty. Znajomy posiada .. mozna naprawde swietnie sie na niej bawic. Najtanszym i najbardziej uniwersalnym prezentem bedzie jakas gra. Mozesz zerkna na liste pt. najlepsze gry na ps4 - http://www.ithardware.pl/artykuly/najle ... -7117.html i wybrac cos co potencjalnie go zainteresuje. Od siebie polecam oczywiscie Wiedzmina 3 oraz God of War. Oj mowie Ci, bedzie wniebowziety.

Nowalijka

Postautor: Nowalijka » 12 lut 2019, o 23:53

Może jakąś męską zabawkę https://magnum-pro.pl/pl/elektronarzedzia? ;) Jakiś zestaw narzędzi czy wiertarkę? Faceci lubią takie rzeczy, a i w domu może nie raz Ci pomoże! Fajne są też myjki w tym sklepie, sama mam jedną. Mój myje nią auto, a ja płytki w domu.

Janina34

Postautor: Janina34 » 15 maja 2019, o 10:29

Faceci kochają gadżety. Myślę, że np kubek termiczny czy powerbank byłyby ok.

Obrotna76

Postautor: Obrotna76 » 15 maja 2019, o 12:27

Świetnym prezentem dla każdego faceta byłaby też taka jazda mercedesem AMG. Niezapomniane przeżycie i solidna dawka adrenaliny gwarantowane.

Wróć do „Hyde Park”