Dekoraje na ślub - co jest potrzebne a co nie?

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
magdalenka95

Dekoraje na ślub - co jest potrzebne a co nie?

Postautor: magdalenka95 » 25 sty 2019, o 17:15

Planując wesele, zauważyłam ile kosztów pochłaniają dekorację, takie jak: kwiaty, przybranie sali, oświetlenie dokracyjne czy wizytówki. Niby groszowe sprawy, a potrafi się uzbierać pokaźna sumka. Czy to wszystko jest Waszym zdaniem niezbędne?

j.wita

Re: Dekoraje na ślub - co jest potrzebne a co nie?

Postautor: j.wita » 26 mar 2019, o 00:00

To prawda, warto zadbać o oprawę wizualną ślubu i wesela ale z umiarem. Fajnie jak na sali weselnej są naturalne kwiaty i dobre oświetlenie, ale gadżety- zwłaszcza te papierowe nie są niezbędne, goście bardziej bardziej zaabsorbowani są parą młodą, dobrą zabawą , smacznym jedzeniem i trunkami ;) Co więcej nawet na zdjęciach drobne gadżety nie są widoczne, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że wielu z nich kupować nie warto. Oglądałam fotki ze ślubu mojej siostry jak również portfolio ślubne na stronie http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ , dobry fotograf skupia się na ludziach a tło tworzy całość, uwydatnione jest to co istotne a nie każda pojedyncza kokarda czy kotylion za które trzeba płacić. Lepiej więc pieniądze zaoszczędzone na zakupie takich detali przeznaczyć choćby na sesję zdjęciową dla młodych.

Wróć do „Hyde Park”