Łóżko piętrowe antresola dla dziecka

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Barbara

Łóżko piętrowe antresola dla dziecka

Postautor: Barbara » 8 kwie 2018, o 21:03

Kojarzycie gdzie można dostać takie łóżka aby pod nimi można było wstawić biurko ?

Dana

Re: Łóżko piętrowe antresola dla dziecka

Postautor: Dana » 28 kwie 2018, o 01:13

Poszukaj bezpośrednio u producentó łóżek piętrowych, mogę polecić Lanomeble duży wybór, w tym łóżek na piętrze z wolną przestrzenią pod łóżkiem

SophiaA1999

Postautor: SophiaA1999 » 9 maja 2018, o 09:52

tak, kojarzę takie w szweckim niebiesko żółtym sklepie na I :)

Ja z kolei mam pytanie, czy ktoś z Was znam firmę, która oferuje profesjonalna budowa basenów ?

Osinka11

Postautor: Osinka11 » 21 sie 2018, o 12:03

Zobacz sobie na http://mebles.pl/ . Powinnaś znaleźć to, co Cię interesuje. A w razie czego skontaktuj się po prostu z jednym z kalwaryjskich stolarzy i zapytaj.

www.darstol.pl

Postautor: www.darstol.pl » 2 paź 2018, o 23:26

łózka na antresoli
łózka piętrowe
meble dziecięce i nie tylko...
facebook / łózka na antresoli

Jowik

Postautor: Jowik » 10 sty 2019, o 10:36

Z tego co wiem to oni robią meble na wymiar w Krzeszowicach i okolicach. Mają w swojej ofercie łóżka, może piętrowe dla dzieci też zrobią. Zawsze możesz zapytać

oleksyy

Postautor: oleksyy » 28 sty 2019, o 15:55

Chciałbym zrobić całą sypialnię dziecięcą na poddaszu. Mam dwoje dzieci, a tylko jeden wolny pokój, więc łóżko piętrowe będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest to trochę niewymiarowe pomieszczenie. Czy myślicie, że ta firma remontowa ze Śląska zajęłaby się taką zabudową poddasza?

Wróć do „Hyde Park”