Dobre i inspirujące szkolenie?

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Nina1934

Dobre i inspirujące szkolenie?

Postautor: Nina1934 » 13 lut 2019, o 09:48

Szukam dobrej jakości, inspirującego szkolenia rozwojowego, które pomogłoby mi zdobyć nową pracę w charakterze asystentki. Macie jakiś pomysł gdzie zgłosić się w tej kwestii?

Felicjan_S

Re: Dobre i inspirujące szkolenie?

Postautor: Felicjan_S » 13 lut 2019, o 15:01

Ja myślę, że takie szkolenie z zarządzania mogłoby Ci się przydać. Z drugiej strony może warto najpierw się zatrudnić, a potem poprosić pracodawcę o wysłanie na takie szkolenie?

tad

Postautor: tad » 13 mar 2019, o 18:00

Orientujecie sie cos wiecej w szkoleniach bardziej dla biznesu?

ar3k

Postautor: ar3k » 14 mar 2019, o 22:48

Przeczytalem kiedys cos naprawde madrego w sieci .. byly to slowa jednego z najwiekszych przedsiebiorcow naszych czasow. Dokladnie ich nie pamietam jednak straszczajac mowily one o tym, ze firmy ktore rosna dzieki rozwojowi i ulepszeniom nie gina. Natomiast jesli zaczna uwazac, ze osiagnely doskonalosc .. to zaczna podupadac. Mozna to zobaczyc na wielu przykladach biznesow ktore swego czasu dzialaly bardzo preznie, a teraz po nich slad zaginal. Rozejrzyjcie sie nawet w swoim otoczeniu. W dzisiejszym swiecie nie ma wybacz .. trzeba byc na biezaco jesli chodzi o technologie na jakich oparta jest nasza dzialalnosc oraz kadry zarzadzajace pracownikami nizszego szczebla. Duza pomoca moga okaza sie szkolenia typu 6 sigma - https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/six-si ... ellow-belt skierowane wlasnie do udoskonalania procesow i optymalizacji dzialania naszej firmy. Ilu znacie przedsiebiorcow ktorzy poczynili takie kroki? Bo ja niewielu.

Wróć do „Hyde Park”