Jaka fototapeta?

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
MaryAnn84

Jaka fototapeta?

Postautor: MaryAnn84 » 9 lip 2019, o 20:20

Szukając ostatnio inspiracji na ciekawe urządzenie wnętrza do głowy wpadły mi fototapety. Chciałabym położyć jedną w salonie, a drugą w przedpokoju, żeby nieco optycznie powiększyć wnętrze obu pomieszczeń. Co mi radzicie w tym temacie? Jaki motyw najlepiej wybrać?

demural

Re: Jaka fototapeta?

Postautor: demural » 10 lip 2019, o 10:28

Fototapety idealnie nadają się do optycznego powiększenia przestrzeni, jednak jeśli chodzi o wybór motywu lub wzoru, lepiej kierować się własnymi upodobaniami i tym, co najbardziej Ci się podoba :) Wiele zależy od wystroju i kolorystyki wnętrza, a także od efektu, który chciałabyś uzyskać. Warto też mieć na uwadze fakt, że dostępne na rynku są zarówno fototapety flizelinowe, jak również fototapety winylowe. Fototapety flizelinowe ze względu na włóknistą powierzchnię dają bardziej stonowany efekt nasycenia kolorystycznego niż winylowe. Ponadto w salonie mogą sprawdzić się wszelkie motywy florystyczne, abstrakcyjne, architektoniczne oraz takie z widokiem na krajobraz. Najlepiej przejrzeć parę inspiracji lub szukać na podstawie konkretnego, wybranego motywu :) Jeśli pomieszczenie będzie dobrze zaaranżowane - każdy motyw będzie pasował :)
Życzymy owocnych poszukiwań! :)

Poniżej parę przykładów naszych inspiracji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Balbina

Re: Jaka fototapeta?

Postautor: Balbina » 6 sie 2019, o 10:34

Bardzo podobają mi się fototapety w salonie. Muszą być tylko porządnie doświetlone. Dlatego właśnie ostatnio śledzę tego typu porady.

Wróć do „Hyde Park”