Nowy gabinet okulistyczny

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
EwaSokol

Nowy gabinet okulistyczny

Postautor: EwaSokol » 23 kwie 2019, o 15:28

Dzień dobry. Wraz z mężem planujemy otwarcie gabinetu okulistycznego. To ważne dla nas przedsięwzięcie. Mamy motywację, chęć, środki na wyposażenie. Szukam jedynie sugestii odnośnie sprawdzonych sklepów/hurtowni z profesjonalnym sprzętem okulistycznym. Zależy mi aby porównać oferty i kierować się jakością, nie ceną.

Jacek

Re: Nowy gabinet okulistyczny

Postautor: Jacek » 23 kwie 2019, o 17:34

Witam. Mówisz, że ceny nie odgrywają dla Was największej roli (słusznie, też z takiego założenia wychodzę). Może przyda się więc Wam namiar na dostawcę u którego zamawiałem niedawno laser okulistyczny : https://www.mdt.pl/laser-yag-photodisruptor , jest oczywiście w ofercie pełny asortyment specjalistyczny. Pozdrawiam.

Renata

Postautor: Renata » 21 maja 2019, o 20:39

Witam. Dziękuję za namiar na tego dostawcę, pewnie zrobię niedługo próbne zamówienie. Pamiętajcie ponadto, że ważnym elementem wyposażenia gabinetu ( i okulistycznego i każdego innego lekarskiego) są też specjalne szafki/sejfy na leki, przyrządy medyczne, środki odkażające, znieczulające itp. Ja nabyłam je w salonie hartmann- tresore . Doradzili mi najlepsze rozwiązania do mojego gabinetu. Jakość mebli jest bardzo wysoka, wszystkie posiadają odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa.

leszek1972

Postautor: leszek1972 » 13 cze 2019, o 14:37

Pani Renato, racja. Umeblowanie gabinetu jest ważne i specyficzne. Najlepiej meble takie kupować w specjalistycznych sklepach z wyposażeniem dla sektora medycznego. Ja polecić mogę markę Innow, oferuje kompletne wyposażenie gabinetów lekarskich, namiar tutaj: https://innow.pl/kategoria-produktu/wyp ... ekarskich/ , wszystko można nabyć bezpośrednio od producenta. Zamawiałem jak do tej pory szafki medyczne i taborety obrotowe, kolejno mam w planach sprzęt rehabilitacyjny.

luiza82

Postautor: luiza82 » 14 sie 2019, o 19:58

W dobry sprzęt diagnostyczny można zaopatrzyć się u Polandoptical. To dystrybutor wysokiej jakości sprzętu okulistycznego i optycznego. Oferują wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

Wróć do „Hyde Park”