Rozliczanie podatków

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
MaryAnn84

Rozliczanie podatków

Postautor: MaryAnn84 » 12 lis 2018, o 20:06

Powiedzcie mi, czy sami rozliczacie podatki w swojej firmie? Czy jednak zlecacie to komuś (np. biuro podatkowe Radom)? Osobiście chyba bym wolała żeby ktoś kto ma większe doświadczenie w tej kwestii pomógł mi ogarniać podatki i księgowość w firmie, czułabym się wtedy znacznie pewniej. A nie mam też za bardzo czasu żeby iść na specjalne kursy, gdzie mogłabym się dowiedzieć w jaki sposób robić to prawidłowo, żeby uniknąć konsekwencji prawnych i problemów ze strony urzędów.

Marcelina11

Re: Rozliczanie podatków

Postautor: Marcelina11 » 30 wrz 2019, o 10:43

Jeśli chcesz usprawnić rozliczanie finansowe, najwygodniej jest zrobić to w formie elektronicznej. Tutaj niezbędny będzie z pewnością e-podpis, który uzyskać można za pośrednictwem KIR. Podobnie jest w przypadku składania deklaracji KRS online - https://www.elektronicznypodpis.pl/zastosowania/e-krs/. Dane w postaci elektronicznej zawierające podpis elektroniczny mają taką samą wartość prawną, jak dokumenty podpisywane własnoręcznie. Dlatego też moim zdaniem warto zainwestować i ułatwić sobie realizację różnych załatwień w urzędach. :)

Wróć do „Hyde Park”