Skarpety na zime

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
chochol

Skarpety na zime

Postautor: chochol » 16 paź 2019, o 21:49

Szukam sprawdzonych skarpet na zime, najlepiej jakichs markowych, nie zrobionych wylacznie z kurzu...
Pozdrawiam porzadnych producentow.

Milena

Re: Skarpety na zime

Postautor: Milena » 22 paź 2019, o 11:19

To nie będzie takie proste zadanie jakby się mogło wydawać. Nawet w większych galeriach handlowych można znaleźć pseudo produkty sprowadzane prosto z Azji. Tłumaczyć raczej nie muszę czym to się będzie obiawiało - niską jakością. Tak jak piszesz, można powiedzieć że takie skarpety są zrobione dosłownie z kurzu. Każdy z nas pewnie takie przerabiał i pluł sobie tylko w brodę. Mi dopiero szukając po forach internetowych udało się znaleźć namiar na dobrego producenta. Jest to polska firma Wola - https://www.wola.pl/ Na ich stronie znajdziesz skarpety na każdą okazję, wyprodukowane ze sprawdzonych materiałów. Moje służą już dość długo i nie znaosi na to aby miały w najbliższym czasie przestać.

KoloLolo

Postautor: KoloLolo » 26 paź 2019, o 09:34

Najlepiej celować w dobry skład, tylko tak kupisz odpowiednie.

Skarpetkuś

Postautor: Skarpetkuś » 23 lis 2019, o 20:45

Macie jeszcze jakieś fajne sklepy? Jestem skarpetkowym maniakiem i uwielbiam zbierać nietypowe zbiory. Mam ich już tyle, że nawet moja nowa garderoba na zamówienie w Krakowie powoli się zapełnia :roll:

KaSSI4

Postautor: KaSSI4 » dzisiaj, o 13:55

Bardzo dobre skarpetki możesz kupić od polskiego producenta skarpet UNIPEX. Skarpetki są wykonywane z materiałów dobrej jakości, nowoczesną technika. Producent posiada szeroki wybór skarpet i niskie ceny dzięki czemu można kupić sporo par ze nie duże pieniądze. Ponadto Unipex prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Posiada skarpetki męskie, damskie, dziecięce i robocze (BHP). Pełną ofertę producenta możecie przejrzeć na stronie - https://unipex.com.pl/

Wróć do „Hyde Park”