SZUKAM KRĘGARZA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Marlenka

Re: SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: Marlenka » 24 wrz 2018, o 11:44

Pan Robert Mieszka w Chojnowie na Dolnym Śląsku. Niedaleko Legnicy. Moja ciocia jeździła do niego z pod Poznania i była bardzo zadowolona. Piszę to na jej prośbę. Telefon do niego to 604 628 303. :P

Mariusz

Postautor: Mariusz » 26 wrz 2018, o 09:48

Jerzy Rak z Legnicy, kręgarz i bioenergoterapeuta.
Przyjmuje po wcześniejszym umówieniu telefonicznym / tel. kom. 0-608-498-227 / lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, / e-mail: enrico_1954@o2.pl.
POLECAM

Gość

Postautor: Gość » 24 gru 2018, o 16:20

czy na nowych stronach UM jest rubryka Forum. gdzie jej szukać

Gość

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 08:34

Witam. Jestem Robert.Dziękuję za wszystkie posty dotyczące mnie i tego co robię. Powróciłem na Ojczyzny łono i zarejestrowałem działalność w temacie Terapie Manualne. Przyjmuję w w następujących miejscach i terminach:
Poniedziałek- Chojnów, salon Finezja przy ul. Legnickiej 38 w godz. 10:00-18:00
Wtorek i Czwartek- Lubin, salon Prestige przy ul. Cedrowej 3B w godz. 14:30- 20:30
Środa i Piątek-Bolesławiec przy ul. Zgorzeleckiej 4 m.6 w godz. 10:00 - 18:00
Przyjęcia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ( 604 628 303 ) Inaczej możecie mnie nie zastać. Istnieje również możliwość ustalenia innych terminów i miejsc terapii.Średnio zabieg trwa ok. 40 min. Czasem troszkę dłużej lub krócej. Jest to cechą indywidualną. Koszt jednego zabiegu to 80zł. Zapraszam

ROBERT

Postautor: ROBERT » 15 maja 2019, o 17:15

Witam ponownie. Nastąpiły pewne zmiany. Poniedziałek Chojnów. Wtorek i piątek Lubin, Środa i czwartek Bolesławiec. Godziny bez zmian. Od czerwca prawdopodobnie zmieni się adres w Bolesławcu. Poza tym jeżeli ktoś zorganizuje lokum i znajdzie czterech chętnych to mogę dojechać pod adres- kwestia dogadania telefonicznego. Ponadto za zabiegi można płacić gotówką i kartą. Pozdrawiam i zainteresowanych zapraszam. Jestem już na facebook-u. Rober terapie manualne.

gosć

Postautor: gosć » 21 cze 2019, o 10:56

Niektórych schorzeń kręgosłupa nie pokonasz. Zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia i rwa kulszowa to choroby. Możesz zatrzymać ich rozwój i złagodzić dolegliwości. mi na ból kręgosłupa pomaga metoda mckenziego. Polega ona na cyklicznych samodzielnych ćwiczeniach. Bardzo dobrze się sprawdza przy długotrwałym bólu kręgosłupa i produkty konopne olej CBD 5 % decarboxyled i czeska maść konopna cannabis za 49 zł kupisz dwa produkty tu www.konopiafarmacja.pl

Gość

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 21:35

Polecam Pana Roberta ! Godny zaufania fachowiec . Niedrogi .

ROBERT

Postautor: ROBERT » 3 sty 2020, o 20:18

W odpowiedzi na liczne pytania informuję, że.... Przyjmuję obecnie jedynie w Chojnowie na Dolnym Śląsku. W tygodniu od godz. 18:00. W dni wolne , niedziele i soboty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przez telefon. W dalszym ciągu istnieje możliwość dojazdu do klienta, który zorganizuje lokum i co najmniej cztery osoby na zabiegi. Cena jednego zabiegu to 80zł. Należy mieć ze sobą dwa duże ręczniki. Zapraszam potrzebujących. Telefon do mnie w dalszym ciągu ten sam. 604628303. :D

KamilZot

Postautor: KamilZot » 6 sty 2020, o 13:42

Na problemy z kręgosłupem może pomóc w jakimś stopniu wymiana materaca. Warto jest tutaj postawić na materace na wymiar https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania bowiem można je w pełni dopasować do własnych preferencji. Dzięki np. dostosowaniu do masy ciała, produkt będzie odznaczał się odpowiednią twardością, która znacznie przyczyni się do zwiększenia komfortu podczas wypoczynku.

Wróć do „Hyde Park”