Wymiana waluty

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
tressa

Wymiana waluty

Postautor: tressa » 24 lut 2019, o 22:00

Kiedyś wymieniałam walutę jak to się mówi od wielkiego dzwonu, ale obecnie, gdy w UK mieszkają moi bliscy wymiana waluty stała się koniecznością przynajmniej kilka razy do roku. Tym samym zależy mi aby możliwe najtaniej realizować przewalutowania, dlatego skłaniam się ku temu aby zacząć to robić przez kantor online, bo widziałam że kursy są dużo korzystniejsze (trudno na pierwszy rzut oka cenę odróżnić od rynkowej) niż w kantorach na mieście. Powiedzcie mi tylko jak wygląda kwestia szybkości takich internetowych transakcji?

Traper

Re: Wymiana waluty

Postautor: Traper » 25 lut 2019, o 11:20

Z podlinkowanego przez Ciebie kantoru nigdy nie korzystałem, ale regularnie wymieniam walutę na Cinkciarz.pl i transakcja jest realizowana bardzo szybko. Zazwyczaj chwilę później mam już na koncie całą wymienioną kwotę.

Marek

Postautor: Marek » 25 lut 2019, o 14:16

Ja mogę tylko powiedzieć jak to wygląda w Kantor Ekspert ponieważ wymieniam tam już ponad rok. Przelewy są realizowane bardzo szybko, bardzo często to kwestia minuty. Podzielam Twoją opinię na temat wymiany w kantorze internetowym, jest to opłacalne i wygodne.

Joana

Postautor: Joana » 27 lut 2019, o 20:54

Od kilku lat już wymieniam walutę przez internet, fajna sprawa bo i czasu się nie traci i kasy na spread nie wykłada. Cenię sobie najbardziej współpracę z Amronet, który jest po prostu niezawodny, a teraz jak jeszcze mają wersję mobilną na telefon, dostęp do transakcji mam dosłownie zawsze, nawet podczas podróży czy w pracy.

michał wroński

Postautor: michał wroński » 22 mar 2019, o 13:14

Bardzo trudno jest znaleźć teraz tradycyjny kantor z atrakcyjnym cennikiem, pewnie się da ale czas trzeba poświęcić i się naszukać. A ja czasu na to nie mam. W internecie wyszukałem szybciej korzystną ofertę przewalutowań i od tej poty (czyli z 2 lata pewnie) wymieniam walutę przez Pluskantor.pl. Jest to dla mnie i wygodne i korzystne. Co raz to odkrywam nowe zalety internetowych transakcji.

regg

Postautor: regg » 26 mar 2019, o 21:34

A co sądzicie o społecznościowym systemie wymiany walut? Z początku nie miałam do tej formy transakcji zaufania, jednak przetestowałem ją w końcu na platformie Gieldawalut.com i się przekonałem, że nie jest to ryzykowne a bywa bardzo korzystne. Tutaj też czas realizacji całkiem szybki- ostatnio sfinalizowałem przewalutowanie w kilka minut.

roman

Postautor: roman » 25 kwie 2019, o 11:02

Podoba mi się taki sposób wymiany walut- bo niby do transakcji dochodzi pomiędzy użytkownikami, ale to kantor wszystkiego pilnuje i organizuje przepływ pieniędzy pomiędzy rachunkami bankowymi. Co do szybkości transakcji miałem kiedyś wątpliwości- dopóki nie trafiłem na amronet.pl gdzie z tym nie ma w ogóle problemu.

radek.c

Postautor: radek.c » 16 lip 2019, o 10:17

Też wysyłam pieniądze za granicę, z reguły przelewy do takich banków trwają maksymalnie dwa dni. Wydaje mi się że to taki standardowy czas oczekiwania. polecam osobiście pluskantor.pl działają już długo na rynku i sądze że są rzetelną firmą. wszytskie moje transakcje przebiegły bez zarzutów

TomekJap

Postautor: TomekJap » 25 mar 2020, o 16:22

Jeżeli chodzi o wymianę walut, to ja dokonuję ją najczęściej za pośrednictwem kantoru online Cinkciarz. W takim miejscu wymiana walut jest szybka oraz bardzo bezpieczna, bowiem wszystko odbywa się wyłącznie przez szyfrowane połączenia. Ponadto kantor oferuje możliwość opłacenia transakcji za pomocą wielu wygodnych metod płatności. Ja często np. wybieram system Google Pay lub też tradycyjny przelew bankowy. Szczerze polecam każdemu ten kantor. Wymiana walut jest w nim zawsze prosta oraz bezproblemowa.

Wróć do „Hyde Park”