Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
kenii

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: kenii » 4 sty 2020, o 19:00

NO super te wasze pomysły.

duffy

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: duffy » 4 sty 2020, o 19:02

A jakie porady dokładnie potrzebujesz? Co szukasz? Płytek? Jak tak to warto odwiedzić w tym kierunku firmę https://www.paste-group.pl/oferta/trend/ . Ponieważ mają oni bardzo dobre artykuły. Znajdziesz tam nawet mozaik, która ubogaci efektywnie poszczególne wnętrze.

skye03

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: skye03 » 4 sty 2020, o 19:34

Poszukaj sobie również w sieci różnych artykułów, bo możecie tam znaleźć sporo przydatnych informacji. Tutaj https://grupamo.pl/porady/miska-wc-jaka-wybrac/ macie przykładowo informacje dotyczące misy wc. Dowiecie się jaką najlepiej wybrać.

reniaa

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: reniaa » 4 sty 2020, o 20:39

Również możecie odwiedzić sobie stronę https://plusoutlet.pl/do/cat/grzejniki- ... /Grzejniki , ponieważ tam chociażby znajdziecie świetne grzejniki. Nowoczesne, wydajne i co ważne w dobrej cenie. Także opłacałoby się dokonać tam zakupu.

whitney

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: whitney » 28 sty 2020, o 15:02

Masę widzę tutaj ciekawych propozycji. Jednak pamiętajcie o zakupie jeszcze odpowiednich środków pielęgnacyjnych, czyszczących do płytek. Na stronie https://www.kamien-ekspert.pl możecie zakupić wszelkiego rodzaju produkty do kamienia naturalnego. Sprawdźcie sobie.

Magda83

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: Magda83 » 25 mar 2020, o 21:27

Mogłoby się wydawać, że w sytuacji jakiej się znajdujemy w kontekście wyboru materiałów budowlanych to remont łazienki będzie dość prosty. Jest wprost przeciwnie bo trudniej podjąć ostateczną decyzję bo co chwile dajemy się łapać na rozmaite okazje wypatrzone w marketach. Moim zdaniem to trzeba w pierwszej kolejności zrobić sobie zarys tego jak ma to wyglądać na jakimś szkicu. Jeśli nie mamy zupełnie pomysłu to możemy zasięgnąć porady kogoś bardziej doświadczonego, chociażby w jakimś sklepie bądź na forum. Najczęściej spotykanymi praktykami jest kładzenie płytek w najbardziej wrażliwych na zachlapanie miejscach. Z mody wychodzą łazienki całe robione w płytkach ponieważ tworzą one dość ciężki klimat. O wiele lepiej wygląda na pół pomalowana ściana oraz sufit. Pamiętajmy by wybierać takie produkty jak śnieżka farby przeznaczone do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności. To da nam gwarancję tego, że nawet po wielu latach będzie brak jakichkolwiek problemów.

ksarka

Re: Czy ktoś może mi doradzić - łazienka

Postautor: ksarka » 31 mar 2020, o 18:32

No wiecie jak szukacie atrakcyjnych materiałów do wykończenia swojej łazienki to według mnie warto tutaj zapoznać się z ofertą https://grupamo.pl/kontakt/poznan/ . Ich oferta naprawdę robi wrażenie, bo znajdziecie tutaj i dobre płytki, i kamień naturalny i nawet wyposażenie do łazienki.


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości