Wynajem apartamentu w Warszawie

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
agata89

Wynajem apartamentu w Warszawie

Postautor: agata89 » 3 mar 2017, o 18:40

Czesc
Ostanio interesowalam sie troche roznego rodzaju szkoleniami zawodowymi i znalazlam jedno, ktore mnie zainteresowalo. Niestety w swojej dotychczasowie pracy nie mam wystarczajaco godzin, wiec postanowilam w miedzyczasie podniesc swoje kwalifikacje. Za 3 tygodnie czeka mnie wyjazd do Warszawy na 3 dni (weekend). Mam do Was goraca prosbe o polecenie mi jakiegos ladnie urzadzonego mieszkania na ten czas. Przegladalam oferty (ktorych jest calkiem sporo) i jak na razie moim faworytem jest https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-3-pokojowe/Wilcza-29-1 Glownie to ze wzgledu na stylistyke oraz jego lokalizacje. Jesli macie jakies propozycje, to prosze o miejsca z centrum Warszawy, dzieki!

Betyy087

Re: Wynajem apartamentu w Warszawie

Postautor: Betyy087 » 21 paź 2017, o 20:25

Ze swojej strony mogę polecić bardzo fajne apartamenty - https://www.cityapart.pl/cennik. Można się do nich wybrać w kilka osób. Umiejscowione są w różnych miejscach Warszawy, wiec można znaleźć odpowiednią dla siebie lokalizację. Apartamenty są naprawdę pięknie urządzone, posiadają wszelkie udogodnienia, wiec na pewno będziecie zadowoleni.

Janika9898

Postautor: Janika9898 » 28 gru 2018, o 12:40

Ja byłam swego czasu gościem apartamentów przy ul Krzywe Koło, nieopodal warszawskiej Syrenki. Super miejsce!

Kasztel

Postautor: Kasztel » 28 gru 2018, o 13:53

Dzięki za wszystkie pomysły na nocleg. A czy macie może jakiś pomysł gdzie warto w stolicy wybrać się z dzieciakami? Co warto im pokazać?

Fredd

Postautor: Fredd » 28 gru 2018, o 16:10

Kiedyś słyszałem, że pałac kultury organizuje rewelacyjne imprezy dla dzieci. Tutaj masz o nich więcej napisane. Zastanów się, może to i dla Was będzie idealny pomysł?

Wróć do „Hyde Park”