Jakie zapotrzebowanie na terapie?

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Omron

Jakie zapotrzebowanie na terapie?

Postautor: Omron » 20 lis 2017, o 23:03

Hej,

chciałabym się trochę poradzić na temat pracy zawodowej. Szukam trochę rozwiązania dla siebie i tego, jak mogę pomóc innym. Pochodzę z nie najlepszego domu i jak tylko skończyłam 18 lat, wyniosłam się na swoje i odcięłam się od rodziny. Alkohol, przemoc to coś, co było raczej normalne. Los niestety nie chce odpuścić i jak myślę o swojej przyszłości, to chciałabym móc pomagać takim rodzinom jak moja. Na studia się nie załapię bo w mojej sytuacji to raczej strata czasu, ale czy myślicie, że jak zrobię szkołę podyplomową, to to wystarczy? Mam na myśli coś takiego jak np. prowadzone tutaj: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/instruktor-terapii-uzaleznien - zajęcia są w weekend, więc nie muszę zmieniać pracy i myślę że to jest to, co może być moją misją i sposobem na zarobek. Znam realia takiej pracy, wiem z jakimi ludźmi trzeba pracować, bo przerabiałam to przez 18 lat.

Myślicie, że bez wyższego wykształcenia, mogę próbować starać się o taką pracę? To nie jest chyba zajęcie, które wymaga 2039039 języków obcych i 2309 fakultetów :)

Wróć do „Hyde Park”