Telefon dla seniora

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Natula

Telefon dla seniora

Postautor: Natula » 28 lis 2017, o 15:21

Czy wiedzieliście, że można kupić specjalny telefon komórkowy dla seniora? z dużą klawiaturą i prosty w obsłudze? zobaczyłam takie modele na https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,g!telefon-komorkowy.bhtml i zastanawiam się jak one się sprawują w praktyce. Może będzie dobry pomysł na prezent na święta.

milka

Re: Telefon dla seniora

Postautor: milka » 25 wrz 2018, o 08:47

Pomysł dobry. Tylko pamiętaj, żeby odpowiednio zabezpieczyć taki telefon przed zgubieniem. Starszym osobom często się to zdarza. Nowy sprzęt warto spersonalizować tak, aby w razie zagubienia możliwy był jego zwrot. Sama stosuję znakowanie za pomocą ID ze strony https://uczciwi.com/ . To prosta i bardzo skuteczna metoda, aby sprzęt był łatwy do oddania, jeśli znajdzie go ktoś. Wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego i zgłoszenie znaleziska, żeby rozpoczęła się wygodna dla obu stron procedura zwrotu.

Tarantula

Re: Telefon dla seniora

Postautor: Tarantula » 25 sty 2019, o 00:49

Nie ma co popadać w skrajności. Telefon dla seniora nie musi być konstrukcją nawiązującą do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. O wiele lepiej byłoby starszej osobie wręczyć nowoczesnego smartfona, by mogła poznawać świat internetu. Można nawet pokusić się o opisany tu model Sony: https://dailyweb.pl/xperia-xz3-najlepszy-smartfon-dla-fanow-yt-i-dobrej-muzyki/.


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości