studia MBA w Polsce

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Ksawer

studia MBA w Polsce

Postautor: Ksawer » 22 lut 2018, o 07:14

Cześć,

zastanawiam się czy jest tutaj ktoś kto może jest w trakcie albo ukończył studia MBA? Jakoś nigdy wcześniej się takimi studiami nie interesowałem, dopiero jakiś czas temu szef podpowiedział, że chętnie by mnie na takie studia wysłał i najpierw się trochę zdziwiłem, ale potem pogooglowałem i chciałbym dopytać o kilka kwestii. To co mnie też zaskoczyło trochę to to, że niezła w studiach MBA jest Wyższa Szkoła Bankowa - widziałem kiedyś gdzieś ich reklamy, ale jakoś szczególnie się nie wgłębiałem w temat co to za szkoła. Zawsze wydawało mi się, że szkolnictwo to raczej państwowe, a jak widać w biznesie się to jednak rozjechało trochę. Poczytałem też trochę u nich - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow i szukam wrażeń osób, które przez takie studia przeszły - przy takim rozmachu powinienem kogoś znaleźć i pogadać. Dajcie proszę znać tutaj, jakiś adres e-mail etc. - na pewno się odezwę!

Wróć do „Hyde Park”