Używany samochód na firmę

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
MotoBabka

Używany samochód na firmę

Postautor: MotoBabka » 20 maja 2018, o 11:40

hej,

chcę kupić używany samochód na swoją działalność w leasingu. Niestety wiem, że można łatwo się na tym przejechać, bo nie wiadomo do końca co działo się z nim przez te 2-3 lata od zakupu. Chciałabym poradzić się kogoś w tym temacie. Czytam też trochę w necie i przyznam że już jestem bogatsza o doświadczenie - myślę np. czy dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z master lease bo oni u siebie w poradniku się chwalą że można np. sprawdzić historię pojazdu - https://www.master1.pl/poradnik-kupujacego/ - wydaje mi się, że to jest już właściwie dla mnie połowa sukcesu ;) bo to chyba mój największy lęk. Inną sprawą jest, że jak sprawdzałam, to nie ma za wielu takich dużych graczy na rynku a nie chcę za bardzo kombinować z jakimiś nowymi firmami, które mi się zwiną i nie będę wiedziała, co później z moim samochodem się dzieje.

Możecie mi doradzić, na co jeszcze powinnam szczególnie zwrócić uwagę w takim przypadku? Zastanawiam się poważnie - generalnie samochód ma być nieduży i ma być na firmę.

Wróć do „Hyde Park”