Przelew w walucie

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
elon

Przelew w walucie

Postautor: elon » 28 mar 2019, o 20:54

Wkrótce wyjeżdżam do pracy za granicę, żona zostaje w Polsce z dziećmi. Będę chciał regularnie przesyłać część swoich zarobków dla rodziny. Czy kantor online umożliwi mi przekazywanie pieniędzy prosto na jej konto? Kumpel mi mówił, że jest taka możliwość i w dodatku za przelewy w naszej krajowej walucie nic się nie płaci. Co więcej, będę mógł też bezgotówkowo po korzystnym kursie GBP na PLN przewalutować. Korzystaliście może z takiego rozwiązania?

Abriel

Re: Przelew w walucie

Postautor: Abriel » 6 kwie 2019, o 20:55

Oczywiście że jest taka możliwość i warto z niej skorzystać. Nie raz robiłem przelewy międzynarodowe z kantoru internetowego Amronet, bardzo korzystny kurs przy przewalutowaniu przede wszystkim zyskując. Na polskich rachunkach pieniądze po przewalutowaniu na PLN są księgowane często w pare minut, maksymalnie zaś w pierwszej możliwej sesji- to już zależy od banku.

Nataniel

Postautor: Nataniel » 7 kwie 2019, o 22:19

Walutę wymieniam w Pluskantor, przelew w innej niż PLN realizowałem tylko raz , bo zwykle to dochody w EUR mam do przewalutowania na złotówki. W każdym razie jak przekazywałem USD z kantoru poszło szybko , a z zakupem waluty jeszcze sprawniej- trwało to parę sekund dosłownie.

welma

Postautor: welma » 25 kwie 2019, o 10:52

Parę dni temu realizowałam przelew w EUR z Gieldawalut, platforma sprawdziła się naprawdę dobrze, a jeśli chodzi o samo przewalutowanie środków wręcz znakomicie.

KamilMa

Postautor: KamilMa » 28 lut 2020, o 13:15

Jeżeli chodzi o wymianę walut, to robię to za pośrednictwem kantoru online https://cinkciarz.pl/wymiana-walut . W serwisie mogę szybko i bezpiecznie wymieniać waluty, kiedy tylko chcę. Wszystkie transakcje w pełni odbywają się za pośrednictwem szyfrowanych połączeń. Dodatkowo do dyspozycji mam tutaj zawsze aktualne informacje o kursach walut, co znacznie przyspiesza cały proces wymiany. Informacje o kursach podawane są na żywo.

Wróć do „Hyde Park”