Aktywnosc fizyczna dla dzieci

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Aletta

Aktywnosc fizyczna dla dzieci

Postautor: Aletta » 9 gru 2019, o 23:55

Macie moze jakies sprawdzone pomysly w tej kwestii?

Zosia Samosia

Re: Aktywnosc fizyczna dla dzieci

Postautor: Zosia Samosia » 12 gru 2019, o 10:08

Dzieci można zachęcać do aktywności na wiele sposobów. Ja na przykład pozwalałam im ostatnio pomagać przy planowaniu przeprowadzki, a później pakowaniu. Zabawy było przy tym co niemiara.

Jola

Postautor: Jola » 12 gru 2019, o 22:47

W dzisiejszych czasach to niezmiernie wazne aby zadbac o prawidlowy rozwoj naszego dziecka juz od najmlodszych lat. Z jednej strony postep technologiczny jest dobry, z drugiej moze powodowac wiele uzalenien. Nawet u mlodych ludzi czesto przez siedzenie dlugie godziny przed komputerem w towarzystwie przetwarzanego jedzenia, widac nadwage. W dluzszej perspektywie jest to bardzo zle dla ich zdrowia. Ja podziwiam rodzicow, ktorzy znajduja czas by wybrac sie ze swoimi dziecmi w takie miejsca jak - https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/wodnis Nauka plywania przydac sie moze kazdemu, a w tak mlodym wieku opanujemy ja jeszcze szybciej :)

Wercia

Postautor: Wercia » 14 sty 2020, o 06:24

Aletta pisze:Macie moze jakies sprawdzone pomysly w tej kwestii?

Uwielbiam dzieci, bo jest w nich mnóstwo energii. Ich miłość do aktywności fizycznej trzeba tak naprawdę jedynie pielęgnować. I przede wszystkim nie zabraniać biegania i ciągłego ruszania się, jak większość rodziców ma w zwyczaju. Trzeba im tylko zapewnić miejsce do takich wyczynań. Kilka miesięcy po porodzie kupiłam sobie power board https://casada.pl/produkt/powerboard-3-0/ i na tej platformie ćwiczyłam można powiedzieć razem z córcią. Ona też miała niezłą frajdę, jak się na nią wspinała. Dzieci widzą i naśladują. Jak będą widziały, że ty ćwiczyć, to one też będą chętnie to robić. To bardzo prosta zależność.

Wróć do „Hyde Park”