Pomysł na biznes-sprzedaż kosmetyków

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
nikki

Pomysł na biznes-sprzedaż kosmetyków

Postautor: nikki » 26 gru 2019, o 22:39

Kończący się właśnie rok nie był dla mnie dobry. Trafiłam na dwój nieuczciwych pracodawców. Jestem przez to totalnie sfrustrowana ale się nie poddaję. Myślę teraz o własnym biznesie. Koleżanka proponowała mi pracę w charakterze konsultantki w branży kosmetycznej. Dobrze się czuję w tym temacie ale czy akurat taki model handlu to droga do sukcesu? Może lepiej byłoby uruchomić własną drogerię albo chociaż stoisko z kosmetykami czy perfumami w centrum handlowym...sama już nie wiem. Poradźcie mi, co robić.

Ewakas

Re: Pomysł na biznes-sprzedaż kosmetyków

Postautor: Ewakas » 27 gru 2019, o 18:34

Jeżeli masz na start niewielki budżet, polecam zacząć od stoiska albo dogadać się z kimś kto ma np. salon kosmetyczny. Co prawda konsultantką też zostać możesz i wpisowe nie jest drogie, nie zabijesz na tym kokosów, dlatego bardziej popieram zamysł z własną firemką. Ach, zapomniałabym, chętnie dam Ci namiar na hurtownię perfum, gdzie minimum logistyczne (minimum zamówienia w hurtowych cenach) wynosi tylko 1000 zł : http://ptgtrading.pl/ . Moja znajoma współpracuje z tym dostawcą już ponad rok i bardzo sobie chwali tak samo dostępny asortyment (duży wybór oryginalnych, markowych perfum) jak i sprawność dostaw.

Wróć do „Hyde Park”