SZUKAM KRĘGARZA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
JOLA

SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: JOLA » 31 sie 2010, o 13:20

OD NIEDAWNA MIESZKAM W OKOLICACH CHOJNOWA. CZY KTOŚ ZNA W TEJ OKOLICY SPRAWDZONEGO SPECA OD USTAWIANIA KRĘGOSŁUPA? PROSZĘ O NAMIARY I OPINIE.

Gość

Re: SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: Gość » 3 wrz 2010, o 07:32

Znam trzy osoby w okolicach Chojnowa. Pani Róża w Gromadce, gabinet masażu na ul, Grottgera w Chojnowie i Pan Robert gdzieś w okolicach internatów przy Sobieskiego. Nie korzystałem z ich usług wie nic nie powiem na temat ich skuteczności. Pozdrawiam. Janek

Hakunamatata

Postautor: Hakunamatata » 3 wrz 2010, o 09:50

Zdecydowanie polecam Gromadke.

mieszkanka

Postautor: mieszkanka » 4 wrz 2010, o 11:51

Zdecydowanie takze polecam Gromadke. Niestety nie znam adresu, poniewaz woził mnie tam znajomy...

ania

Postautor: ania » 7 wrz 2010, o 13:01

A ja polecam Pana na ul Grottgera .
Przez własne doświadczenie mogę powiedzieć ,że warto skorzystać z tego gabinetu.
Wszystkiego dowie się Pani na miejscu .

Klijent

Postautor: Klijent » 20 wrz 2010, o 08:16

Ja polecam Pana Roberta. Lekarze straszyli mnie operacją. Już prawie dwa lata mija i poruszam się normalnie. Tylko to straszna piła. Dobiera ćwiczenia i nie daje się oszukać. Od razu poznaje czy ćwiczysz, czy się obijasz. Niemniej jednak jest skuteczny, a chyba o to chodzi przede wszystkim.

===

Postautor: === » 27 paź 2010, o 17:31

Podobno jest jakiś fachura w Przemkowie. Może ktoś ma namiar?

Gość

Postautor: Gość » 28 paź 2010, o 14:03

Mam kilka słów o Panu Robercie. Kiedyś stawiał bańki mojej córce. Przyjechał w nocy, chociaż dopiero co wrócił z pracy. Bańki pomogły,ale to nie wszystko czym się zajmuje. Świecuje uszy i stosuje różne masaże. Widząc wtedy w jakim jestem stanie zaproponował mi biomasaż. Po zabiegu poczułam sie jak nowo narodzona. Polecam wszystkim zestresowanym i zmęczonym. Jest to bardzo delikatny masaż połączony z przekazem energetycznym.

margo

Postautor: margo » 28 paź 2010, o 18:51

Szczerze polecam pana Roberta. Jego adres, telefon i informacje o metodzie, jaką stosuje przy pracy z kręgosłupem są tutaj: http://www.metoda-dorn.pl/index.php?opt ... &Itemid=92

Chodziłam na masaże do Niego, także mój mąż z nich korzystał i oboje możemy poświadczyć, że jest skuteczny w swej pracy i uczciwy w tym, co robi. I nie był drogi :)

<<<<<<

Postautor: <<<<<< » 31 gru 2010, o 11:45

OSTATNIO DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE PANI RÓŻA Z GROMADKI JUŻ NIE PRZYJMUJE. JEST PODOBNO PO POWAŻNEJ OPERACJI. CZY KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT? CZY TO PRAWDA?

Wróć do „Hyde Park”