SZUKAM KRĘGARZA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
ja

Re: SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: ja » 3 sie 2011, o 17:57

Poczytaj dokładnie ten wątek od początku to może coś znajdziesz...

zadowolona

Postautor: zadowolona » 14 wrz 2011, o 14:42

Wszystkim zestresowanym, zmęczonym, z brakiem energii i zwyczajnie zajechanym polecam biomasaż i inne "czary mary" w wykonaniu Pana Roberta. To naprawdę stawia na nogi. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję Panie Robercie.

Wirgo

Postautor: Wirgo » 22 wrz 2011, o 07:39

Dla Ciekawych. Wpiszcie w wyszukiwarkę Krąg Kobiet i Mężczyzn Chojnów. Tam również można poszukać wytchnienia.

Olo

Postautor: Olo » 3 paź 2011, o 10:09

margo pisze:Szczerze polecam pana Roberta. Jego adres, telefon i informacje o metodzie, jaką stosuje przy pracy z kręgosłupem są tutaj: http://www.metoda-dorn.pl/index.php?opt ... &Itemid=92

Chodziłam na masaże do Niego, także mój mąż z nich korzystał i oboje możemy poświadczyć, że jest skuteczny w swej pracy i uczciwy w tym, co robi. I nie był drogi :)

To jakaś lipa. Wszedłem na stronę terapii Dorna i nie znalazłem tam nic na temat tego"pana Roberta". Może podasz namiar skoro do niego chodziłaś i tak go zachwalasz? Poczytałem to forum i wydał mi się interesujący, tylko jak do niego trafić? Może chociaż nr telefonu?

Marta

Postautor: Marta » 16 paź 2011, o 12:27

Witam ja byłam u pana Jozefa w Krępie i bardzo polecam wszystkim.cudowny człowiek z prawdziwym darem.Mam 22 lata i nie mogłam sama wstac z łóżka tak strasznie bolały mnie plecy,okazało sie że mam 2 kręgi przesunięte po zastanowieniu zdecydowałam się na nastawienie mineło kilka dni i naprawde czuje sie dobrze.Nie przejmuje sie negatywnymi opiniami na temat pana Józefa bo pomogł wielu osobom które znam i na prawde zawdzięczaja mu normalne zycie bez operacji i tabletek przeciwbolowych.

KOLEGA

Postautor: KOLEGA » 25 paź 2011, o 20:33

Znam Roberta od lat. Korzystałem z jego zabiegów i nie mogę narzekać.Przeróżnych dyplomów ma całą szufladę. Jest tm też dyplom ukończenia kursu terapii Dorna. Nie wiem dla czego nie ma go na liście absolwentów, kiedyś tam figurował. Robert, sorry , ale podaję telefon do Ciebie - 604 628 303. Myślę, że warto.

od kręgarza

Postautor: od kręgarza » 16 lis 2011, o 14:45

Wszyscy psioczą na kręgarza z Krępej ale ja jestem tego zdania o ile ktoś komuś nie ufa, ani nie jest przekonany co do ludzi prostych tzw:bez kwalifikacji to dlaczego tam się pchają .Ten pan nigdzie nie ma ogłoszeń że nastawia kręgi i według mnie to jest tylko wola człowieka gdzie i do kogo jedzie aby jemu ulżyć w bólu ,po co te wszystkie rzucane na niego różne obelgi i wypisywanie głupich postów .On nikogo do siebie nie ciągnie na siłę a robi to naprawdę bardzo dobrze według mnie bo od kilku lat jeżdżę do niego i jestem zadowolona i wdzięczna jemu za to że jakoś funkcjonuję bez operacji a co do zapłaty to on nie ma stawki ile za usługę ja do tej pory nic jemu nie płacę i nie zwrócił mi uwagi tak jak nie jeden lekarz to robi prywatnie aby uiścić wpłatę tyle a tyle a teraz idąc do lekarza ogólnego to najmniejsza stawka 50zł ,który nie raz nic nie pomoże a zaszkodzi .Ktoś pisze tam że pobiera od 20 zł -50zł, nie wierzcie w to ten pan nigdy nikomu nic nie mówi proszę tyle wpłacić czy proszę o zapłatę ,po nastawieniu kręgów mówi już po wszystkim życzę zdrowia .Do widzenia, i to tyle a ludzka zazdrość jest okropna i jak można być tak okrutnym dla tak dobrego człowieka który robi takie dobre uczynki dla ludzi .Bóg dał jemu ten dar leczenia ,który wcześniej robił jego już nie żyjący ojciec i jak do tej pory nikomu nie zaszkodził .Daj Boże jemu zdrowie i długie życie a wy ludzie którzy jego oczerniacie i piszecie różne nie smaczne posty na temat jego leczenia zacznijcie patrzeć na życie inaczej a będziecie zdrowsi /bo to jest okrutne jak tak można

?????

Postautor: ????? » 13 gru 2011, o 21:23

Czy może ktoś korzystał z usług Pani Sakowskiej i jej pracowników. Proszę bardzo o opinie.

god bless u

Postautor: god bless u » 23 sty 2012, o 22:43

Ja to na pana Józefa złego słowa nie powiem i nie pozwolę nikomu powiedzieć! To człowiek z ogromnym darem w dłoniach! Przez m-c leczono mnie na żołądek, który bolał niemiłosiernie. 3 skierowania do szpitala, kilka wizyt na pogotowiu po zastrzyk znieczulający, bez którego nie dało się nawet oka zmrużyć, gastroskopia prywatnie (na NFZ kolejki, zapraszali za parę m-cy), torba leków, w sumie badało mnie 8 lekarzy i tylko jedna pani doktor podsunęła pomysł, że to może od kręgosłupa. Zdziwienie - ból żołądka i ogólnie brzucha od kręgosłupa?? Jak to?? Ano tak to - wysunięte 3 kręgi. Gdyby nie pan Józek, mogłoby się skończyć wózkiem inwalidzkim ... Gdyby nie On, to do dziś pewnie (minęło parę m-cy) lekarze badaliby mnie na żołądek, Bogu ducha winny, zdrowy. Popsuliby mi żołądek lekami. Kto nie wierzy w takie "domowe" działania, to niech jedzie do szpitala, kliniki, itp., ale jestem przykładem na to, że są sytuacje, kiedy lekarze z "papierami" mogą więcej zaszkodzić, niż faktycznie pomóc.
Panie Józefie - dużo zdrowia, aby mógł nas Pan jak najdłużej nastawiać :) A ludzie...? Niech sobie gadają, co chcą. Zawsze coś komuś się nie podoba. Jeszcze się taki nie urodził, coby drugiemu dogodził.

CZYTELNICZKA

Postautor: CZYTELNICZKA » 6 mar 2012, o 08:11

WYSTARCZY W WYSZUKIWARKĘ WPISAĆ JÓZEF Z KREPY ALBO KRĘGARZ Z KRĘPY. ZNAJDZIECIE TAM GŁOSY ZA I PRZECIW. OCENĘ POZOSTAWIAM WŁASNEMU OSADOWI. DLA MNIE WNIOSEK JEST JEDEN. JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ BY KAŻDEMU DOGODZIŁ.

Wróć do „Hyde Park”