SZUKAM KRĘGARZA

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
adrian

Re: SZUKAM KRĘGARZA

Postautor: adrian » 3 lis 2014, o 20:18

szukam kręglaża w okolicach polkowic na dolnym śląsku potrzebny jak najszybciej bym był wdzięczny za pomoc

obserwator

Postautor: obserwator » 4 lis 2014, o 12:01

Jedź do Chojnowa koło Legnicy. Józek z Krępy podobno zachorował i nie przyjmuje. Na forum znajdziesz namiary na tamtejszych kręgarzy.

jadwiga

Postautor: jadwiga » 6 lis 2014, o 14:25

W Głogowie gabinet "zdrówko" przyjmuje tam pan Marcin,nie pamietam nazwiska,chodzi do niego wielu moich znajomych i są zadowoleni,to nie jest kręgarz tylko fizjoterapeuta, ustawia kręgi zawsze wczesniej masuje i jeszcze zajmuje się akupunkturą,numeru też nie mam ale w internecie jest.

Artur

Postautor: Artur » 12 lis 2014, o 21:34

W związku z chorobą P. Józka z Krępej proszę o sprawdzonych kręgarzy do 60-70 km od Legnicy. Konkretne adresy bez informacji np. gdzieś w Chojnowie.
Styl P.Józka, żadnych masażystów, bioprądy, leczenie poprzez autosugestie itp.
Z góry dziękuję.

PS
Taka informacja zakończy długą dyskusję i pomoże wielu.

MIKA

Postautor: MIKA » 6 gru 2014, o 18:11

Nie zgadzam się z przedmówcą. właśnie informacje dotyczące sposobu postępowania i rodzajów zabiegów pozwalają ocenić zainteresowanym czy dana osoba jest tym czego poszukują. Ja z Bolesławca jeżdżę do Chojnowa, do Pana Roberta. Fakt, facet jest trochę dziwny *nie wiem czy to dobre słowo*. Masuje, ustawia, kładzie ręce i co tam jeszcze. Mnie nie interesuje jak, ale czy jest skuteczny. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, ze jest. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Telefon do niego 604628303. Jeżeli jest taka konieczność to Pan Robert przyjeżdża do domu zainteresowanego, ale to już trzeba z nim umawiać osobiście. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Gość

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 21:11

A ja chrzanie tego Roberta. Ciągle tylko by się czepiał że nie ćwicze w domu. To za co on bierze kase. Poszedłem na baseny do Siergieja i po sprawie. Kilka wizyt i nie boli. I żadnych głupicz zadań domowych. Nie to co ten nawiedzony szaman Robert.

Dana

Postautor: Dana » 15 gru 2014, o 11:55

Szaman czy nie szaman. Nazywajcie Go sobie jak chcecie. Ja i tak będę wychwalać Pana Roberta pod niebiosa. Po jego zabiegach jestem jak nowo narodzona. Masuje, ustawia, naciska i rozciera, ale nade wszystko kładzie swoje gorące ręce. Tego trzeba samemu spróbować. Po kilku takich zabiegach mogę znowu przez pół roku zasuwać fizycznie i daję radę. Psychika staje się jakby mocniejsza i z dystansem pozwala podchodzić do życia i jego codziennych problemów. Szaman, szarlatan znachor mówcie o nim jak chcecie. Ja i tak wolę wizyty u Pana Roberta od konowałów w ośrodkach zdrowia. Zresztą spróbujcie sami. :D

Gość

Postautor: Gość » 9 sty 2015, o 13:30

Ja również chcę pochwalić Roberta. Również mam problemy z kręgosłupem. Również trafiłem do niego z polecenia znajomych. Facet od razu powiedział mi, ze nie wie czy poradzi sobie z całością mojego problemu. Powyginał mnie na wszystkie strony i zasypał pytaniami. Czy boli, kiedy boli i kiedy odpuszcza. Następnie odprawił te swoje czary i po trzecim zabiegu powiedział, że muszę poszukać dobrego rehabilitanta, który dobierze mi indywidualne ćwiczenia. Pytam Go poco. On mi na to, że w moim przypadku samo ustawienie na niewiele się zda, jeżeli nie dostanę ćwiczeń, które zmienią napięcie moich mięśni. Powiedział też, ze on się na tym nie zna i nie będzie obiecywał gruszek na wierzbie bo nie jest cudotwórcą. Powiedzcie proszę, czy tak postępuje groszorób, który będzie doił kasę jak długo się da. Polecam szczerze bo gościu wie co może a co nie i nie boi się o tym powiedzieć.

Tadeusz

Postautor: Tadeusz » 9 maja 2015, o 17:51

Jestem weteranem walki z bólami kręgosłupa. Zaliczyłem wielu lekarzy, sanatoriów, kręgarzy i innych znachorów. Robert jest inny. Bez cudów niewidów. Kilka pytań, kilka testów i uczciwa praca z jego strony ( z mojej nie zawsze, przyznaję się bez bicia ) W efekcie nie boli i to w czasie, który zabierał medycynie kilka miesięcy a jemu kilka masaży. Po kilku minutach rozmowy dowiedziałem się od Roberta więcej, niż przez lata od lekarzy. Polecam wszystkim i zdrowia życzę panie Robercie i oby jak najdłużej mógł Pan pomagać ludziom.

Gość

Postautor: Gość » 8 lip 2015, o 18:19

NA POCZĄTEK ZAZNACZAM ŻE JESTEM NORMALNYM FACETEM. NIE MAM ODCHYŁEK ITP. IDE DO TEGO JAK GO NAZYWAJĄ SZAMANA ( CHOĆ NIE WIEM DLA CZEGO ) I CHCĘ MASAŻ RELAKSACYJNY. WIECIE ZNAJOMI POLECILI ITP. GOSTEK DZIWNIE SIĘ NA MNIE PATRZY I ZAPRASZA PO CHWILI NA LEŻANKĘ. W TLE ZAPALA ŚWIECZKĘ I PUSZCZA JAKIEŚ ŻĘPOLENIE ROBI ZA MUZYKĘ. KAŻE MI ODDYCHAĆ I LICZYĆ ODDECHY OD 21 W TYŁ. NO TO LICZĘ I ... BUDZI MNIE GOŚCIU I MÓWI ŻE JUŻ. MYŚLĘ JAKIE JUŻ. PRZECIEŻ DOLICZYŁEM ZALEDWIE DO DWUNASTU I TO MA BYĆ JUŻ. NO TAK MÓWI GOSTEK I POKAZUJE MI ZEGAREK. O W MORDĘ MINĘŁO 50 MINUT. ZŁAPAŁEM TOTALNY ODJAZD I NA WET NIE WIEM JAK I KIEDY. TEGO TRZEBA SPRÓBOWĆ.

Wróć do „Hyde Park”