Ubrania/obuwie sportowe przez internet?

Wszystkie tematy dotyczące kultury, rozrywki, zainteresowań, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Kajec85

Ubrania/obuwie sportowe przez internet?

Postautor: Kajec85 » 13 lip 2016, o 22:54

Hej!

mam do Was proste jak się wydaje pytanie - kupujecie ubrania lub/i obuwie sportowe w internecie? Pytam, bo przymierzam się do zakupu jakiś fajnych butów i mam rozterki. O ile nie mam problemu, żeby kupić coś w stylu tshirt, bo to jak rozmiar będzie ciut się różnił, to jakoś przeżyję, to mam rozterki co do zakupu np. butów, szczególnie sportowych. Jak rozwiązujecie ten problem? Kupujecie? Konkretnie myślę o takich: [url]usunięto reklamę[/url] (drugie od góry) - mam zamiar grać w nich w kosza i boję się, że jak kupię np. za małe to będę musiał je wymieniać, co będzie trwało długo chyba. No właśnie - jakie macie doświadczenia w tej kwestii? No i czy ktoś korzystał już z tego sklepu?

czekam na opinie i komentarze co do zakupów netowych - dzięki!

Janusz

Re: Ubrania/obuwie sportowe przez internet?

Postautor: Janusz » 19 wrz 2016, o 14:35

Ja osobiście się boję, że nie trafię z rozmiarem. Poza tym lubię przymierzyć ubranie zanim je kupie :)

Alex.f

Postautor: Alex.f » 20 wrz 2016, o 14:10

A ja kupuję. Od kilku lat w tym samym sklepie- Fraya. Mają moje rozmiary i bardzo dobre jakościowo ciuchy.

MarcinPe

Postautor: MarcinPe » 20 lip 2017, o 13:30

Ja często kupuję ubrania przez internet, gdyż mam problem z kupnem właściwego rozmiaru w sklepach stacjonarnych. Jestem dość pokaźnym mężczyzną i zazwyczaj sklepy nie oferują ubrań w moim rozmiarze. Muszę się dobrze naszukać, żeby coś znaleźć a jakość i wygląd nie zawsze mnie zadowala. Dlatego często szukam sklepów w sieci. Ostatnio trafiłem na sklep https://modnyduzypan.pl/ i jestem zaskoczony ich ofertą rozmiarów. A ubrania wyglądają naprawdę fajnie.

Ola156

Postautor: Ola156 » 21 paź 2017, o 20:18

Sama raczej nie mam oporów prze kupowaniem butów przez internet. Tam przede wszystkim można znaleźć dużo więcej modeli - https://www.citysport.com.pl/kategoria/buty/buty-damskie/ i nieraz za te same buty w sklepach internetowych są znacznie niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. Dlatego nie raz sobie porównuję ceny na przykład butów markowych i ostatecznie ich zamówienie przez internet wychodzi znacznie korzystniej.

Wróć do „Ogólnie”