Agent od grupowych

Wszystkie tematy dotyczące kultury, rozrywki, zainteresowań, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
SFI

Agent od grupowych

Postautor: SFI » 17 gru 2017, o 23:29

hej i czołem,

chciałbym dowiedzieć się, a najlepiej prosić o kontakt (tomekkorzewski małpa gmail.com) agenta ubezpieczeniowego, który zna się na ubezpieczeniach grupowych - dokładnie interesuje mnie pracownicze ubezpieczenie na życie. Chcemy (szef chce) wprowadzić coś takiego od 1 stycznia u nas w zakładzie w ramach kolejnego bonusu ale my sami mamy chyba za małe pojęcie żeby wybrać co i jak, dlatego przydałby się ktoś, kto się tym zajmuje na co dzień. Ubezpieczeniu będzie podlegać ok. 50 osób. Zwróciliśmy się już do kilku ubezpieczalni, ale na razie odpisali nam tylko z open life. Nie znałem, ale trochę pogrzebałem i chyba nie jest źle bo mają nawet wyróżnienia: http://www.openlife.pl/o-nas/aktualnosci/szczegoly-wiadomosci/95-oferta-ubezpieczenia-grupowego-open-life-ponownie-wyrozniona/. Mnie to przekonuje + oferta jest spoko, ale wolelibyśmy, żeby zajął się tym ktoś, kto zna się na tym i zajmuje się tym profesjonalnie, więc nie będziemy musieli się zastanawiać, czy na pewno wszystko dobrze ogarneliśmy.

dzięki!

Wróć do „Ogólnie”